Diş hekimi Safari'de karısını öldürdü ve 4 milyon dolar sigorta parasını aldı!

67 yaşındaki Doktor Lawrence Rudolph'un 2016 yılında Zambiya'dayken karısı Bianca'yı öldürerek vurduğu ve Colorado'da cinayet ve elektronik dolandırıcılıkla suçlandığı iddia ediliyor.

Di%C5%9F+hekimi+Safari%E2%80%99de+kar%C4%B1s%C4%B1n%C4%B1+%C3%B6ld%C3%BCrd%C3%BC+ve+4+milyon+dolar+sigorta+paras%C4%B1n%C4%B1+ald%C4%B1%21;
ABONE OL
Geçen hafta açılan bir suç duyurusuna göre, Rudolph'un karısına karşı, ölümünden sadece aylar önce değiştirilmiş yedi hayat sigortası poliçesi vardı.
 
Daily Mail tarafından elde edilen şikâyete göre, eyaletlerdeki yedi farklı sigorta şirketinden yapılan ödemeler toplamda 4,8 milyon doları buldu. Görünüşe göre çift, Bianca'nın bir leopar avlayabilmesi için Ekim 2016'da Zambiya'ya uçtu. Ancak o yılın 11 Ekim'inin başlarında, izciler ve av bekçileri kulübesinden bir silah sesi duydular. Onu yerde göğsüne isabet eden bir kurşun yarasıyla buldular.
 
Rudolph, av gezisi için hazırlanırken, eşinin yanlışlıkla kendini vurduğu sırada tuvalette olduğunu söyledi.
 
Zambiya'daki polis, Bianca'nın ölümünün bir kaza olduğuna karar verdi ve kocasının ABD'ye geri dönmesine izin verdi. Bir FBI ajanına göre, Rudolph eyaletlere döndüğünde ilişki yaşadığı kadını görmeye devam etti.
 
FBI, Bianca'nın bir arkadaşının ölümünü şüpheli olarak bildirmesinin ardından 2016 yılında davayı aldı.
 
Bianca'nın arkadaşı, Rudolph'ların evliliklerinde mutlu olmadıklarını ancak boşanma peşinde olmadıklarını söyledi. Babasının kurduğu diş firmasında çalışan bir kızı da dahil olmak üzere iki çocuğu vardı.
 
Rudolph aralık ayında tutuklandı ve Colorado'da hapsedildi İddiaları reddetti ve FBI'ın kendisini cadı avının bir parçası olarak suçladığını iddia etti.
 
>