Dini nikahlı kocadan bombalı tuzak!

Terk ettiği dini nikahlı kocası tarafından arabasına patlayıcı yerleştirilen kadın, dikkati sayesinde ölümün kıyısından döndü. Bomba, fünye ile patlatılarak etkisiz hale getirildi.

Dini+nikahl%C4%B1+kocadan+bombal%C4%B1+tuzak%21;
ABONE OL
3 ARAÇTA HASAR OLUŞTU
 
ÇORUM’un Ulukavak Mahallesi’nde olay, gece 00.30 sıralarında meydana geldi. Arkadaşından dönen Hatun Demir, otomobilinden gelen seslerden şüphelenip aşağı indi. Aracına pet şişeli bir düzenek yerleştirildiğini fark eden kadın, durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Ekipler, otomobile bomba düzeneği yerleştirildiğini tespit etti. Bomba imha uzmanlarınca otomobilin altında bulunan düzenek güvenli alana alınarak fünye ile patlatıldı. Patlama sırasında 3 araçta hasar oluştu.
 
‘SEN BİLİRSİN’ DEDİ
 
BOMBAYI yerleştirdiği iddia edilen Demir’in dini nikahla birlikte yaşadığı K.K. ile kendisine yardım ettiği öne sürülen arkadaşı gözaltına alındı. K.K. hakkında yakın zamanda uzaklaştırma kararı aldırdığını söyleyen Demir, “Bana ‘Eve dön’ dedi. Ben dönmeyeceğimi söyledim. O zaman ‘Sen bilirsin’ dedi. Araçtan ses gelmeye başladı. Araçtan inip aşağı baktığımda bir şey gördüm şaşırdım. ‘Eyvah bu normal bir şey değil’ dedim. Önce pet şişe sandım ama çok ağırdı. Baktım üzerinde pil ve kablolar var, hemen polisi aradım” dedi.
 
>