Denizli'de şoke eden görüntü! Bir kadın markete yarı çıplak girip alışveriş yaptı

Denizli’de bir markete giren yarı çıplak kadın, şaşkına çevirdi. Pamukkale ilçesinde yaşanan olayda üstsüz bir şekilde alışveriş yapıp, kasadan ödemesini gerçekleştiren kadın daha sonra marketten çıktı. Yarı çıplak vaziyette alışveriş yapan kadına ait güvenlik kamerası kayıtlarının, marketteki görevliler tarafından sosyal medyada paylaşılması sonrası güvenlik güçlerini harekete geçirdi. Adresinde bulunamayan ve il dışında olduğunu söyleyen kadın, ifadesi alınmak üzere karakola davet edildi.

Denizli%E2%80%99de+%C5%9Foke+eden+g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BC%21;+Bir+kad%C4%B1n+markete+yar%C4%B1+%C3%A7%C4%B1plak+girip+al%C4%B1%C5%9Fveri%C5%9F+yapt%C4%B1
ABONE OL

Denizli’de olay, önceki gün sabaha karşı saat 05.00 sıralarında Denizli'nin Pamukkale ilçesi Çamlaraltı Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; marketin önüne yanaşan taksiden üstsüz bir şekilde inen kadın, hiçbir bir şey yokmuş gibi aynı şekilde içeriye girdi. Görenlerin şaşkına döndüğü kadın, yarı çıplak bir şekilde marketten alışveriş yapmaya başladı. Hayrete düşen markette çalışanı ve müşteriyi aldırış etmeyen üstsüz kadın, gayet rahat tavırlarıyla alışverişini yaptıktan sonra geldiği taksiye binerek bölgeden uzaklaştı.

MARKET ÇALIŞANI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Yarı çıplak vaziyette alışveriş yapan kadına ait güvenlik kamerası kayıtlarının, marketteki görevliler tarafından sosyal medyada paylaşılması sonrası güvenlik güçlerini harekete geçirdi. Araştırma sonucunda taksiciye ulaşan güvenlik güçleri, üstsüz bir şekilde markete giren kadının kimliğini tespit etti. Adresinde bulunamayan ve il dışında olduğunu söyleyen kadın, ifadesi alınmak üzere karakola davet edildi.