Denize girerken dikkat! İşte köpek balıklarının insanlara saldırdığı bölgeler!

2021 yılında, köpekbalığı saldırılarını içeren 81 vaka olduğunu ve bunlardan dokuzunun trajik bir şekilde can kaybıyla sonuçlandığını ortaya koydu.

Denize+girerken+dikkat%21;+%C4%B0%C5%9Fte+k%C3%B6pek+bal%C4%B1klar%C4%B1n%C4%B1n+insanlara+sald%C4%B1rd%C4%B1%C4%9F%C4%B1+b%C3%B6lgeler%21;
ABONE OL
Dünyada yüzmeye gitmek için en tehlikeli yerler, 2021'in tüm zorlu karşılaşmalarını derleyen yeni bir köpekbalığı saldırısı haritasında ortaya çıktı.
 
Trackingsharks.com'a göre, 2021'de dokuzu maalesef ölümcül olan 81 köpek balığı saldırısı oldu.
 
Harita, dünyada dalış için gidilecek en tehlikeli yerin 42 kişinin ısırıldığı ABD çevresindeki sular olduğunu gösteriyor.
 
Şaşırtıcı bir şekilde, bu olayların 26'sı Florida kıyılarında meydana geldi, neyse ki geçen yıl Amerikan sularında bir köpekbalığı saldırısı nedeniyle sadece bir kişi öldü.
 
Dünyanın en ölümcül okyanusu, Büyük Beyaz Köpekbalıklarının sıklıkla bulunduğu Avustralya, Galler kıyılarında bulunabilir.
 
Büyük Beyaz Köpekbalıkları, tarihte insanlara en çok kaydedilen saldırılardan sorumludur ve olağanüstü boyutu ve gücü nedeniyle aynı zamanda en yüksek ölüm oranına sahiptir.
 
2021 boyunca, orada kıyı açıklarında 5 kişi köpekbalıkları tarafından saldırıya uğradı ve trajik bir şekilde iki kişi öldü, ikisi de Büyük Beyazların saldırısıydı.
 
>