'Delikanlı' yakalandı!

%E2%80%99Delikanl%C4%B1%E2%80%99+yakaland%C4%B1%21;
ABONE OL

Kendisi gibi işitme engelli genci boğazına bıçak dayayarak öldüresiye döven 'Delikanlı' lakaplı Fırat K. bu anları soyal medyadan yayınladı. Kan donduran görüntüler Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Polis, şehir eşkıyasını kısa sürede yakaladı

Aydın'da yaşayan işitme engelli Engin E., 'Delikanlı' lakaplı Fırat K'nın 'Hediyelik eşya işinde çalışır mısın?' teklifi üzerine İzmit'e geldi. Hediyelik ürünlerin satışını gerçekleştiren Engin E., Fırat K. ve yanında bulunan arkadaşları ile bir dağ evine gitti. Burada iddiaya göre Fırat K. ve arkadaşları, Engin E.'yi darp etmeye başladı. Fırat K., elindeki bıçağı işitme engelli Engin D'nin boğazına dayadığı haldeki çekilen görüntüsünü sosyal medyadan paylaştı. 
 
Engin E'nin ise işaret dilini kullanarak darp edildiği anları anlattığı görüntüsü, sosyal medya kullanıcıları tarafından "#FıratDelikanlıTutuklansın" hashtagi ile paylaşıldı. Kan donduran görüntülere, "Delikanlıysan çık ortaya Fırat" yorumları yapıldı. Kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çeken görüntüler, büyük yankı uyandırdı. Engin E. şikayetçi olurken, Fırat K.'nin kayıplara karıştı. Ancak operasyon başlatan polis, zanlıyı Gölcük'te yakalayıp emniyete götürdü. 
>