Dağılın yoksa şahit yazarım!

Bir kişi, kayınbiraderleri tarafından dövüldü. Meraklı kalabalık yüzünden işini yapmakta zorlanan polis, “Lütfen dağılalım. Olayı gören varsa gelsin tanık olsun. Yoksa da buyrun gidelim” dedi, herkes topukladı!

Da%C4%9F%C4%B1l%C4%B1n+yoksa+%C5%9Fahit+yazar%C4%B1m%21;
ABONE OL
SOPA VE YUMRUKLA DÖVDÜLER
 
ERZİNCAN’da eşiyle problem yaşayan bir adam, Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde iki kayınbiraderi tarafından sopa ve yumruk darbeleriyle dövüldü. Aldığı darbeler sonucu kafasından ve gözünden yaralanan şahıs, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Şüpheliler ise kaçarken, polis ekipleri olay yerinde incelemede bulundu. Cadde üzerinde toplanan meraklı kalabalık ise polisler tarafından uzaklaştırılmaya çalışıldı. Dağılmayan kalabalık, polisin işini güçleştirdi.
 
MÜTHİŞ TAKTİK ETKİLİ OLDU
 
BU sırada bir polis memuru, vatandaşları bölgeden uzaklaştırmak için müthiş bir taktik uyguladı! Polis memuru kibar bir şekilde, “Lütfen dağılalım. Olayı gören varsa gelsin tanık olsun. Yoksa da buyurun gidelim” dedi. Bu sözler etkili oldu, meraklı topluluk yavaş yavaş dağılmaya başladı. Öte yandan, otomobille kaçak iki şüpheli ise polisin çalışması sonucu kısa bir süre sonra yakalanarak polis merkezine götürüldü.
 
>