Çöpten servet

%C3%87%C3%B6pten+servet
ABONE OL

Tiffany Butler isimli kadın, zenginlerin yaşadığı alanda bulunan çöp konteynerlerinden topladığı makyaj malzemeleri ve az kullanılmış elbiseleri internetten satarak ayda 2000 sterlin kazanıyor...

ABD’nin Teksas eyaletinde Tiffany Butler isimli kadın, para kazanmanın çok ilginç bir yolunu buldu... 31 yaşındaki kadın, özellikle zenginlerin yaşadığı alanda bulunan çöp konteynerlerinden topladığı makyaj malzemeleri ve az kullanılmış elbiseleri internet üzerinden satarak ayda 2000 sterlin (20 bin TL) kazanıyor.

Tiffany, normalde ev kadını olduğunu bir gün televizyonda izlediği programdan ilham alarak böyle bir işe koyulduğunu ifade etti.

3 SAAT ÇALIŞIYOR

Tiffany, günde saat üç saat çalışarak tüm ihtiyaçlarını kazanacak kadar para kazandığını söyledi. Evinin garajının şuan kullanılmadan çöpe atlan eşyalar ile dolu olduğunu söyleyen genç kadın, konteynerleri karıştırırken sadece kullanabileceği ve satabileceği ürünleri aldığını söyledi. Tiffany, “İnternetten izlediğim bir video ile resmen hayatım değişti. Çöpten çıkan şeyleri ilk gördüğümde ben bile inanamadım. Marka marka ürünler” ifadelerini kullandı.

>