'Çişim kanserden koruyor' diyor! Litrelerce içiyor

Hayatımız boyunca birçok bağımlılığa ister istemez tanık oluyoruz. Ancak böylesini ne gördünüz ne duydunuz. Akıl tutulması yaşayan Carrie’nin öyküsü gerçekten çok enteresan. Colorado Springs'ten Carrie'ye kanser teşhisi kondu ve kendisi idrar içmenin ömrünü uzatacağına inanıyor. Bu yüzden her gün litrelerce idrarını içiyor ve lezzetli olduğuna inanıyor. Carrie kendi çişini içme bağımlısı ayrıca eğer bir gün bile içmezse kanserden öleceğine inanıyor.

%E2%80%99%C3%87i%C5%9Fim+kanserden+koruyor%E2%80%99+diyor%21;+Litrelerce+i%C3%A7iyor
ABONE OL
 
Colorado, ABD'den 53 yaşındaki Carrie, idrarını lezzetli bir içecekmiş gibi düşünüyor ve her gün beş bardak içiyor.
 
TLC'nin 2012'de yayınlanan Garip Bağımlılığım hakkında konuşurken şöyle açıklıyor: "Sıcak işemeyi severim. Çok rahatlatıcı.
 
"Ne yediğime bağlı olarak idrarım kokuyor, bugün tadı dört yıl öncesine göre biraz farklı.
 
"Bazen tuzlu, bazen şampanya gibi tadı var.
 
"Vücudunuzdan geçen farklı şeyleri tadabilirsiniz, artık yemekten hoşlanmadığım bazı şeyler var çünkü geri dönüştürülmüş tadı pek iyi değil." Carrie, idrar içmenin sağlıklı olduğuna inanıyor. Fışkırıyor: "Kuşkonmazı sevmeyi seviyorum ama artık yemeyeceğim, idrarın tadını gerçekten kötü yapıyor."
 
Alışkanlığı, dört yıl önce bir tür cilt kanseri olan melanom teşhisi konduktan sonra bu garip alışkanlığa başladı ve tıp dünyasında kanıtlanmamış tedaviler ile işleri lehine çevirmeye karar verdi. 
 
Kemoterapiye başlaması istenmesine rağmen, Carrie bunun yerine idrarını içmeye başladı ve bu da kızı Cassie'nin endişeli hissetmesine neden oldu.
 
Carrie'ye trajik bir şekilde melanom teşhisi kondu "Sağlığının iyileşmesine yardımcı olmak için yapması gereken en iyi şey bu mu?" diye kızı sorsa da anne pek alışkanlığını bırakacağa benzemiyor.
>