Çalkantılı hayat hikayesiyle Bradley Cooper!

Bradley Cooper, ekrandan uzakta aksiyon dolu bir hayat sürdü ve yıldızlarla dolu aşkları, gizli hobileri ve akıl sağlığı savaşları verdi.

%C3%87alkant%C4%B1l%C4%B1+hayat+hikayesiyle++Bradley+Cooper%21;
ABONE OL
Sekiz kez Oscar adayı olan The Hangover'da (2009) ün kazandı ve sonunda 2011 ve 2013'te iki devam filmi çekildi.
 
Şimdi, filmleri dünya çapında 11 milyar dolar hasılat elde etti ve düzenli olarak dünyanın en yüksek ücretli oyuncularından biri olarak gösteriliyor.
 
Ancak hayranlar, Bradley'nin Hollywood'da en iyileri arasında yer almasını sağlayan çığır açan rollere başlamadan önce, ilk günlerde şov dünyasına sonsuza kadar sırt çevirmeyi düşündüğünü bilmiyor olabilirler.
 
İlk evliliği, oyuncu arkadaşı Jennifer Esposito ile oldu ve çift Aralık 2006'da evlendi.
 
Ancak evlilik kısa sürdü ve Mayıs 2007'de boşanma davası açtı, yani sadece dört ay sürdü. Bradley 2011'de trajedi yaşadı, babası Charles'ın trajik kaybı.
 
Charles akciğer kanserinden, oğlu Bradley'in kollarında öldü.
 
O zamanlar, Amerikan casus şovu Alias'ta Will Tippin olarak rol aldı, ancak daha figürandı.
 
GQ'ya şunları söyledi: "Haftada sadece üç gün çalışırdım. Sonra ikinci sezon için daha da dışlandım. 'offf' dedim. Sonra bir sonraki şey, "Kendimi öldürmek istiyorum" dedim.
 
Ayrıca 2004'te 29 yaşındayken ayık olmadan önce alkol sorunuyla boğuştuğunu da açıkladı.
 
US GQ'ya şunları söyledi, "İçmeye devam edersem, gerçekten tüm hayatımı sabote edecektim. Her ne kadar sete geç kalmamış olsa da "Bence iş çığrından çıktı. Tabii bu işi aksattı. Ayıklığı sayesinde kendini bir aktör olarak yeniden keşfettim.”
 
Forbes, 2013'te İzlenecekler listesinde ilk sırada yer aldı ve Time dergisi onu 2015'te dünyanın en etkili 100 kişisinden biri olarak listeledi. Hatta 2011'de People dergisi tarafından Yaşayan En Seksi Erkek seçildi.
 
>