Buzdolabının içine kamera yerleştiren kadın eleştiri yağmuruna tutuldu!

Buzdolabındaki eşyalarının her gün azaldığını söyleyen kadın, çözümü buzdolabının içine kamera yerleştirmekte buldu...

Buzdolab%C4%B1n%C4%B1n+i%C3%A7ine+kamera+yerle%C5%9Ftiren+kad%C4%B1n+ele%C5%9Ftiri+ya%C4%9Fmuruna+tutuldu%21;
ABONE OL
Bir kadın evindeki yiyeceklerin kaybolmaya devam ettiğini belirtmek için Reddit'e gitti. Ancak buzdolabına gizli kamera yerleştirdikten sonra kendisine 'ürpertici' denilmesinden rahatsız oldu. Buzdolabına gizli kamera yerleştiren kadın, kendisine 'ürpertici' denilmesine sinirlendi. 20 yaşındaki İngiliz kadın, başka üç kadınla aynı evi paylaştığını söyledi.
 
Yiyecek ve içeceklerinin sürekli kaybolmasından kimin sorumlu olduğunu bulmak istediğini söyledi.
 
'İnanılmaz derecede sinir bozucu' olarak etiketleyerek, bir 'buzdolabı kamerası' nasıl kurduğunu ve suçluyu suçüstü yakaladığını açıkladı.
 
Ancak hırsızla yüzleştiğinde, mahremiyetini ihlal etmekle haksız olduğunun söylenmesi onu rahatsız etti.
 
Reddit kullanıcıları kimin hatalı olduğu konusunda ikiye bölündü. Said, suçluyu bulduğu için amaç araçları haklı çıkardığı için kadının haklı olduğunu söyledi.
 
Bununla birlikte, diğerleri, kadının, sebebi ne olursa olsun, ev arkadaşlarını izinleri olmadan kaydetmesinin yanlış olduğunu iddia etti. Kadın açıkladı: "Her eşyamız için bir rafımızın olduğu ortak bir buzdolabımız var. Yemeğimin ve sütümün sürekli kaybolduğunu fark ettim.
 
"Haftada birkaç kez yemeğimin ve sütümün büyük bir kısmının gittiğini görüyorum. İnanılmaz derecede sinir bozucu ve ayrıca yeni yemek satın almak/pişirmek çok zaman alıcı ve pahalı.”
 
"Her zaman hırsızın Kate olduğuna inandım. Çünkü genelde bütün gece uyanıktır. O zaman uyuyorum ve sabahları eşyalarımın eksik olduğunu fark etme eğilimindeyim. Hepsine bunu sordum. Sara ve Zoe eşyalarımı almayı reddediyor ama Kate kendini savunmaya geçiyor ve elimde kanıt yokken onu suçlamamam gerektiğini söylüyor."
 
>