Burning Man'deki seks itirafları! Orada neler oluyormuş öyle…

Burning Man eğlenceleri, vahşi seks partilerinden uyuşturucu deneylerine kadar ağızları açık bırakan festival deneyimlerinin kapağını kaldırdı.

Burning+Man%E2%80%99deki+seks+itiraflar%C4%B1%21;+Orada+neler+oluyormu%C5%9F+%C3%B6yle…
ABONE OL
Burning Man genellikle “dünyanın en vahşi festivali” olarak tanımlanır. İlk kez 1986'da başlayan dokuz günlük etkinlikte uyuşturucu, sefahat ve cüretkar kostümler yaygın.
 
Ancak son iki yıldır, "Burners", koronavirüs pandemisi nedeniyle Nevada'daki Black Rock çölüne yaptığı gezileri kaçırdı. Etkinlik internete taşındı. Eğlenceyi sevenler, bunları şahsen yapmak yerine sanal gerçeklik alemlerine ve çılgın atölyelere kaydolabilirler .
 
Burning Man'in yokluğunda, bazıları bu zamanı festival deneyimlerini dünyayla paylaşmak için de kullanıyor. İşte en akıllara durgunluk veren itiraflardan bazıları…
 
Burning Man'in müdavimlerinden Sammy, katılımcıların diğer festivallerdeki eğlence düşkünlerinden daha özgür ruhlu olduğunu söylüyor. Washington, ABD'den 29 yaşındaki gazeteci, deneyimin “harika” ancak alınması gereken “çok fazla” olduğunu kabul ediyor.
 
The Sun'a şunları anlattı: 
Gidip seks yaptığınız tek klimalı kamp olan Orgy Dome'da bulunmuş bir beyefendiyle tanıştım. O gün yedinci adamla seks yapıyordu ve penisini kırdı. En yakın kasabaya gidip dikiş atması gerekiyordu ve ertesi gün plaja geri döndü. Açık fikirli Yakıcılar, seks hayatları hakkında özgürce konuşmaktan mutluluk duyarlar ve hatta birçoğu birlikte duşa girer.
 
Temelde 50 kişiyle duş alıyorsunuz. Bu şeffaf kaba girersiniz ve herkes çıplaktır, insanlar size Dr. Bronner'ın sabununu püskürtür ve sonra sizi hortumla suyla yıkar. O zaman bir grup gıcırtılı temiz mutlu insanla çıplak takıl ve dans eder. Seks yapmayı veya kafayı bulmayı denemek istiyorsanız, bunu yapmak için birçok fırsat var.
 
Sammy, Burning Man'in seks partisi çadırında neler olduğuna dair ilk elden deneyime sahip olmasa da, bazıları bu konuda samimi bir şekilde konuştu.
 
Festivalin Kaliforniya merkezli patronları, And Then There's Only Love, festivalin “güvenli, rızaya dayalı, cinsel açıdan olumlu, kapsayıcı ve keşifsel bir ortam” olduğunda ısrar ediyor.
 
Misafirler, işe başlamadan önce incelenecekleri çadıra girmeden önce izin verecek kadar ayık olmalıdır. Reddit'te bir festival müdavimi, çadır koşullarının beklediğinizden daha kontrollü olduğunu söyledi.
 
“Güzel bir düzenleri, temiz havluları ve minderleri ve ılımlı iklim kontrolü var.  Kapıda her zaman personel var ve girmek için bir partneriniz olmalı.
 
İçeride, adından da anlaşılacağı gibi, genellikle 10 veya 15 çıplak cesetten oluşan kıvranan bir yığın değildir. Genellikle kubbe, bazı üçlüler ve daha fazlası ile çiftler tarafından işgal edilir. Çoğunlukla, insanlar kendilerini saklarlar, ancak eş değişimi olur ve bazen daha fazlası! Genellikle kenarlarda izleyen bazı insanlar vardır, röntgencilik ve seyirciye sahip olmak burada kesinlikle rol oynar, bu yüzden içeri girmeyi bilin. Birisi sizi rahatsız ediyorsa, çoğu zaman siz sorduğunuzda duracaklar, ancak çadır personeli ortaya çıkabilecek rahatsız edici sorunları çözmeye yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır."
 
 
Başka bir Redditor da Orgy Tent deneyimlerini şöyle paylaştı:
“Orgy Dome (Ve Sonra Sadece Aşk Var), bir partnerle veya partnerlerle girmeniz ve sonra onlarla oynamanız fikri üzerinde çalışır. Yabancılarla göz teması dışında çok az etkileşim oluyor. Gerçekleşen herhangi bir etkileşim, rızaya dayalı iletişime dayalı olacaktır - eğer bir başkasına (boşalmak) istiyorsanız, gerçekten önce ona sormalısınız. Deneyimlerime göre, genellikle bu şekilde çalışır. Arada bir, giriş odasında bir eş beklerken takılan birini görebilirsiniz, ancak bunun cesaret kırıcı olmaması gerekiyor."
 
Cosmopolitan ile yaptığı bir röportajda , Burning Man meraklısı benzer bir deneyim paylaştı. Grup sekse katılırken, odak noktasının daha çok çiftler ve kendi partnerleri olduğunu söylediler:
Muhtemelen bir saatten fazla oradaydık. Altımız bir şilteyi paylaştık ve sonunda ikincisini devraldık. Sanırım bir sürü gürültülü, porno tarzı, gösterişli seks hayal etmiştim. Ama hiç de öyle değil.
>