Bunun adı canavarlık! Kocasının cesedine yaptıkları kan dondurdu

Sırbistan’da ‘tembel’ diye sık sık tartıştığı kocasını bıçaklayarak öldüren Teresa Periç, daha sonra elektrikli testereyle parçalara ayırdığı kocasının bacaklarını ve testislerini pişirdi.

Bunun+ad%C4%B1+canavarl%C4%B1k%21;+Kocas%C4%B1n%C4%B1n+cesedine+yapt%C4%B1klar%C4%B1+kan+dondurdu
ABONE OL

Dünya, bu cinayeti konuşuyor. Sırbistan’ın Zrenjanin kentinde korku filmi gibi olay, 10 Mayıs’ta meydana geldi. 46 yaşındaki Teresa Periç adlı kadın ve 42 yaşındaki Srdjan Periç adlı adam 2 yıldır evliydi. Çift, sık sık tartışıyor, Teresa Periç kocasının tembel olmasından şikayet ediyordu. Teresa, sonunda korkunç bir planla kocasını ortadan kaldırdı.

Cani kadın, ilaçla uyuşturduğu kocasını uykusunda bıçaklamaya başladı. Acı içinde uyanan adam kaçmaya çalıştıysa da başarılı olamadı. Üstelik tüm bu anları Teresa’nın başka birinden olan çocukları da gördü. Gözü dönmüş kadın, kocasını elektrikli testereyle parçalayarak vahşeti sürdürdü. Teresa Periç, sonra da kocasının bacaklarını ve testislerini ocakta pişirdi.

KOCASINI UYURKEN YAKMAYA KALKIŞMIŞ

Teresa'nın dört farklı evlilikten dört çocuğu olduğu söyleniyor. Teresa’nın daha önce polise şikayette bulunması üzerine Srdjan’ın 1 ay gözaltına alındığı ve uzaklaştırma cezası aldığı öğrenildi. Ancak çiftin kanunları dinlemediği belirtildi. Yakın tarihli bir olayda, Teresa'nın kocasının uyuduğu yatağı ateşe verdiği iddia edildi. Komşuları, çiftin sık sık ayrılıp bir araya geldiğini söyledi.