Breaking Bad’ın Walter White’ı gerçek oldu

Sevilen dizi Breaking Bad'in Walter White'ı gerçek oldu!

Breaking+Bad%E2%80%99%C4%B1n+Walter+White%E2%80%99%C4%B1+ger%C3%A7ek+oldu
ABONE OL
İnek öğrenci ABD’nin en büyük uyuşturucu kaçakçılarından biri oldu. Kendisine efsane Netflix dizisi Breaking Bad’in kahramanı Walter White’a benzetti. “Ecstasy’nin Walter White”ı unvanını aldı.
 
 
Ecstasy Kralı Shaun Attwood'un inanılmaz hikayesi, Arizona eyaletine tahmini 4 milyon sterlin değerindeki uyuşturucuyu sokmasının ardından ABD'deki en ölümcül hapishanelerden birine kilitlenmesiyle sona erdi .
 
 
52 yaşındaki Widnes, 1990'larda Arizona’ya taşındı. Borsacı milyoner olduktan sonra, arkadaşlarına ücretsiz olarak verdiğinde ne kadar popüler olduklarını fark ettikten sonra uyuşturucu dağıtımına geçiş yaptı. 
 
 
O kadar çok uyuşturucu satıyordu ki, ilaçları 'İngiliz Shaun'un hapları' olarak tanındı ardından 'İngiltere Bankası' lakabını da kazandı.
 
 
Büyük finansal erişimi ona başka bir takma ad olan ‘Vahşi Kurt’ yani Leonardo Di Caprio’nun oynadığı The Wolf of Wall Street filmiyle ünlenen Jordan Belfort’un lakabını hakketti.
 
 
Shaun'un yasadışı faaliyetleri sonunda onu ana rakibinden bir mafya darbesine maruz bıraktı. Bir polis baskını sonucunda Amerika'nın en tehlikeli hapishanelerinden biri olan Maricopa İlçe Hapishanesine atıldı.
>