Bir sen eksiktin gelecekten gelen adam! İşte kehanetleri!

Çok zor geçen 2021’de tam her şeyi gördük derken bir “zaman yolcusu” 25 Aralık günü dünyada garip şeyler olacağını söyledi. Hayırlısıyla 2021 tam bitmek üzereyken çok fazla bilim kurgu izleyen bir adam neşemizi kaçırdı.

Bir+sen+eksiktin+gelecekten+gelen+adam%21;+%C4%B0%C5%9Fte+kehanetleri%21;
ABONE OL
Zaman yolcusu olduğunu iddia eden ve gelecekten geldiğini söyleyen bir adam, yaklaşan Noel Günü etkinliğinin 'insan hayatını sonsuza kadar değiştireceği' konusunda uyardı.
 
2485 yılından günümüze geldiğini iddia eden zaman yolcusu, aralık ayında gerçekleşecek önemli olayları paylaştı ve Noel Günü'nde bir şeyin "dünyayı şok edeceğini" söyledi. Kendini "zaman yolcusu" ilan eden bir kişi, 2021'in son ayı için son tahminlerini bıraktı ve "dünyayı şok edecek" iki önemli tarih olacağını söyledi. 2485 yılından geldiğini iddia eden "Thatonetimetraveler", daha önce Dünyalıları Atlantik Okyanusu'nda bulunacak büyük bir keşif konusunda uyardığında yıldız oldu. Hiçbir şey olduğuna dair hiçbir kanıt olmadan, aralık ayında iki belirli tarih hakkında kısa ayrıntılar verdi.
 
Son gönderisinde şunları söyledi: "20 Aralık'ta sekiz insan Güneş'in enerji dalgalarından süper güçler alacak.
 
"Ve 25 Aralık'ta (Noel Günü), bugün dünyayı şok eden ve insanların yaşam biçimini sonsuza dek değiştiren büyük bir şey olacak. "Tüm dünyayı şok edecek. Büyük gün yüzyıllarca hatırlanır. Bu gerçek zamanlı bir gezgin olduğumu %100 kanıtlayacak, tarihi unutma."
>