Bir hiç yüzünden canından oldu

Emre Candan ve arkadaşları ATM’den para çekerken yanlarına gelen 3 kişi ‘Yan baktın’ diyerek kavga çıkardı. Candan, bıçaklanarak öldürüldü, arkadaşları ise ucuz kurtuldu.

Bir+hi%C3%A7+y%C3%BCz%C3%BCnden+can%C4%B1ndan+oldu
ABONE OL
KASIĞINDAN BIÇAKLADILAR
 
SOKAK ortasındaki vahşet, İstanbul Pendik’te saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Bir fabrikada çalışan Emre Candan (27), arkadaşları Berk Alpaslan ve İbrahim Akkuş ile birlikte ATM’ye geldi. O sırada yanlarına gelen bir grup, Candan ve arkadaşlarına laf attı. Çıkan ‘Yan baktın’ tartışmasında Alpaslan ve Akkuş darp edildi. Candan ise, kavgaya karışan Y.B. (39) tarafından kasığından bıçaklandı.
 
ZANLILAR YAKALANDI
 
CANDAN ve arkadaşları olay yerinin yakınındaki bir hastaneye doğru koşarken yaralı genç yığılıp kaldı. Ambulansla hastaneye götürülen Candan, hayatını kaybetti. Çalışma başlatan polis ekipleri, yaklaşık 5 saat sonra şüphelilerden E.O.’yu (17) yakalayarak gözaltına aldı. Olaya karıştığı belirlenen F.Ü. (33) ve Emre Candan’ı bıçaklayan Y.B. (39) de yapılan operasyonla yakalandı. Adliyeye sevk edilen 3 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 
>