Bir bardak çayın 40 yıl hatırı var!

Kendisini aldatan kocasından üstüne bir de dayak yiyen kadın savcılığa gidip suç duyurusunda bulundu. Dosya Uzlaştırma Bürosu’na gönderildi. Aldatılıp şiddet gören kadın, iş yerinde birlikte çay içme şartıyla kocasını affetti.

Bir+bardak+%C3%A7ay%C4%B1n+40+y%C4%B1l+hat%C4%B1r%C4%B1+var%21;
ABONE OL
TARTIŞIRKEN GÖRDÜ
 
‘BİR fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır’ derler... Ankara’da yaşanan bir olay, bu atasözünün ‘çay’ versiyonunu da hayata geçirdi! Sincan’da Meral C. isimli kadın, iş yerinde çalışma arkadaşı ile kendisini aldattığı iddiasıyla eşi Halil C. ile tartıştı. Tartışma, koca Halil C.’nin şiddetine dönüştü! Dayak yiyen Meral C. hastaneden darp raporu alarak savcılığa kocası hakkında suç duyurusunda bulundu. Savcılık, Halil C. hakkında ‘basit yaralama’ suçundan soruşturma başlattı.
 
BİR AY SONRAYA GÜN
 
SORUŞTURMAYI yürüten savcılık, suçlamanın ‘uzlaştırmaya’ tabi olması nedeniyle dosyayı Uzlaştırma Bürosu’na gönderdi. Uzlaştırmacı, çiftle bir görüşme yaptı. Görüşme sonunda Meral C. kocasının kendisini iş yerine götürerek birlikte çay içmeleri durumunda şikayetinden vazgeçeceğini belirtti. Halil C. ise olayların çok yeni olduğunu ve ancak 1 ay sonra eşini iş yerine götürüp birlikte çay içebileceklerini ifade etti. Taraflar 1 ay sonra iş yerinde çay içme şartıyla uzlaştı.
 
>