BİM aktüel ürünler! BİM indirimli ürünlerle fırsat sunuyor

B%C4%B0M+akt%C3%BCel+%C3%BCr%C3%BCnler%21;+B%C4%B0M+indirimli+%C3%BCr%C3%BCnlerle+f%C4%B1rsat+sunuyor
ABONE OL

BİM, her hafta aktüel ürünler ve indirimli ürünler ile vatandaşlara güzel fırsatlar sunuyor. İndirimleri takip edenler, evlerindeki ihtiyaçları daha uygun fiyata alma şansına erişiyor.

 
BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. 
 
Ürünlerini halk ile buluştururken ucuzluğu ve kaliteyi amaç edinen BİM, haftalık olarak her cuma günü müşterilerine Aktüel Ürünler adında çıkarmış olduğu konsept dışı ve içi bir takım ürünleri perakende olarak pazarlamaktadır.
 
BİM Kaç Mağazası Var?
 
BİM, Türkiye'de 2019 yılı itibariyle 7.438 mağaza sayısına ulaşmıştır. 
 
Türkiye'nin yanı sıra yurt dışında Fas ve Mısır’da da faaliyet gösteren BİM, Fas'ta 2019 yılı itibariyle 497 mağazaya, Mısır'da ise 2019 yılı sonunda 320 mağazaya ulaşmıştır.
 
BİM'in sahibi kim?
 
1994 yılında zamanın ünlü iş adamları Aziz Zapsu ve Cüneyt Zapsu tarafından kurulan market zinciri kısa sürede büyük bir üne ve müşteri potansiyeline kavuştu. O yıllarda BİM marketlerinin şimdiki sahibi henüz kurucu ortak ve küçük hissedardı. 2003 yılında hisselerin tamamını alan Mustafa Latif Topbaş, BİM'in tek sahibi oldu. 2005 yılına kadar çeşitli pozisyonlarda başkanlık yaptı ve 2005 yılı sonu itibariyle İcra Kurulu Başkanı olarak görv yaptı. BİM 2010 yılında 496 milyon dolara ulaşan pazar payı ile halka açılmaya karar verdi.
 
Mustafa Latif Topbaş Kimdir?
 
1944 yılında dünyaya geldi. İstanbul doğumlu, girişimci ruhuyla her alanda kendisini göstermesini bildi. Günümüzde Türkiye'nin en zengin insanlarından birisi oldu. FORBES'in yaptığı araştırmada dünyanın en zengin 1940. insanı olurken Türkiye'nin 27. zengini olarak belirlendi. Araştırmaya göre serveti 1,3 milyar doları aştı.
Evli dört çocuk babası olan Mustafa Latif Topbaş, en büyük kızı Fatma Topbaş ile Sabri Ülker'in torunu ali Ülker ile evli. Ülker ailesiyle akrabalığı buralara kadar dayanır. Bir dönem İBB Başkanlığı yapan Kadir Topbaş ile akraba olduğu söylensede tamamen şehir efsanesidir.
Ak gıda şirketinin Ülker ailesiyle beraber krumuştur. Ancak süreç içerisinde çok fazla görünmemiştir.
 
>