Babalar Günü bu pazar mı? Babalar Günü ne zaman, hangi gün?

Babalar günü için onlara sürpriz yapmak isteyen ya da bir mesaj atmak isteyenler Babalar Günü için araştırmalara başladı. Babalar Günü'nün hangi gün olacağı en çok araştırılan konular arasına girdi. Babalar Günü ne zaman?

Babalar+G%C3%BCn%C3%BC+bu+pazar+m%C4%B1?+Babalar+G%C3%BCn%C3%BC+ne+zaman,+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL
Babalar Günü ilk kez “Anneler Günü varsa neden Babalar Günü de olmasın” sorusundan yola çıkarak 19 Haziran 1910′da Washington’un Spokane şehrinde kutlanmıştı. 2022 yılında ise Babalar Günü'nün hangi gün olacağı merak ediliyor.
 
Babalar Günü ne zaman?
 
Babalar günü bu yıl yani 2022'de 19 Haziran Pazar günü kutlanacak.
 
Babalar Günü için hediye önerileri
 
Babalar Günü‘nde babanıza güzel ve farklı bir hediye almak için öncelikle onun nelerden hoşlandığını, günlük hayatını düşünün. Kullanışlı bir hediye olsun derseniz iş hayatında ya da günlük hayatta işine yarayacak bir hediyeyi Babalar Günü‘nde babanız için seçebilirsiniz.
 
Alacağınız hediyeyi kişiselleştirerek daha önce aldığınız hediyelerden farklı bir hale getirebilirsiniz. Örneğin babalar günü için babanıza alacağınız kol düğmesinde isminin baş harfleri olabilir, kutusunda sizin ona mesajınız yazabilir. Her gün iş yaşamında kullandığı kartvizitliğinin yerine isminin yazılı olduğu bir gümüş kartvizitlik de babalar günü için ideal bir hediye olabilir.