Aşk kaçakları! Kadın gardiyan, mahkum sevgilisini hapishaneden kaçırdı

ABD’de ceza infaz memuru Vicky White, mahkum sevgilisi Casey White’ı hapishaneden çıkarıp arabayla kaçırdı. Günlerdir aranan kaçak ikili polislere yakalanınca mahkum adam teslim oldu. Gardiyan Vicky White ise tabancasıyla hayatına son verdi.

A%C5%9Fk+ka%C3%A7aklar%C4%B1%21;+Kad%C4%B1n+gardiyan,+mahkum+sevgilisini+hapishaneden+ka%C3%A7%C4%B1rd%C4%B1
ABONE OL
1 / 9

ABD’nin Alabama eyaletinde üst düzey bir ceza infaz memuru olan Vicky White (56), gözünü karartıp aşk uğruna tüm kariyerini ve hayatını alt üst etti. Gardiyan Vicky White, sevgilisi mahkum 38 yaşındaki Casey White’ı 29 Nisan’da hapishaneden kaçırdı.

2 / 9

Eli ve ayakları zincirlerle bağlı olan mahkum dışarı çıkarken, gardiyan Vicky White’ın kapıyı tuttuğu görüldü. İkili, daha sonra bir polis aracına binerek kaçtı. Çılgınca bir plan yapan kadın gardiyanın, olay öncesi evini sattığı öğrenildi.

3 / 9

ABD polisi, gardiyanı ve 58 yaşındaki iki çocuk annesi Connie Ridgeway’i öldürdüğü için yargılanan soğukkanlı katil Casey White’ın peşine düştü.

4 / 9

Öte yandan ikilinin soyadları aynı olmasına rağmen aralarında herhangi bir akrabalık olmadığı belirlendi.

5 / 9

İkilinin kaçtığı araç, terk edilmiş halde bulundu. Çalışmalarını sürdüren polis ekipleri, kaçak çifti Indiana’da bir polis kovalamacası sırasında köşeye sıkıştırdı.

6 / 9

Casey arabayı sürerken, Vicky’nin yolcu koltuğunda oturduğu öğrenildi. İkili, birkaç dakika süren kovalamaca sonucu kaza yapınca yakayı ele verdi.

7 / 9

İri yarı mahkum Casey White polise teslim olurken, gardiyan Vicky White silahıyla kendisini vurdu. Polisler yaralı gardiyanı hemen hastaneye götürdü ancak kadın kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. Mahkum Casey White ise yeniden hapishaneyi boyladı.

8 / 9

Şerif Rick Singleton, gardiyanla ilgili olarak, “Vicky White'a güvenim vardı. Örnek bir çalışandı. Ve onu böyle bir şeyi yapmaya iten ne olabilir bilemiyorum” dedi.

9 / 9

Yetkililer, olayda hiçbir vatandaş zarar görmediği için mutlu olduklarını belirtti.