Anne sütü sır ölümün cinayet olduğunu kanıtladı!

Karısının mısır gevreğini zehirleyen katil koca, sonunda anne sütü sayesinde yakalandı.

Anne+s%C3%BCt%C3%BC+s%C4%B1r+%C3%B6l%C3%BCm%C3%BCn+cinayet+oldu%C4%9Funu+kan%C4%B1tlad%C4%B1%21;
ABONE OL

Jason Harris ve Christina Ann Thompson'ın 11 yıllık evliliği, Christina’nın zehirlenmesinden sonra korkunç bir şekilde sona erdi. Ancak polislerin ne olduğunu anlaması beş yıl sürdü. Sadece dört ay önce ikinci çocuklarını kucaklayan Christina Ann Thompson ve kocası Jason Harris için mutlu bir zaman olmalıydı. Ancak Eylül 2014'te Christina, bir arkadaşına 11 yıllık evliliğinin başının belada olduğunu söyledi. 36 yaşındaki çocuk ev hayatını seviyordu ve yaratıcıydı, albüm defteri yapmaktan, zanaatkarlıktan ve ailece oyun gecelerinden hoşlanıyordu.

Ancak bir plastik fabrikasında çalışan Harris, karısından ve çocuklarından olabildiğince uzakta vakit geçirdi. Michigan, Davison'daki evlerinde kapalı kapılar ardında tansiyon yükseliyordu. 29 Eylül'de Harris, sabah saat 10.00 civarında bir komşusunu aradı ve Christina'nın aramalarına cevap vermediği veya mesajlarına cevap vermediği için onu kontrol edip edemeyeceklerini sordu. Alışılmadık bir istekti.

Harris onlara Christina'nın önceki gece kendini pek iyi hissetmediğini, bu yüzden çocukları yanına alıp o sabah onu yatakta bıraktığını söyledi. Komşu gitti ve kapının açık olduğunu fark etti. İçeride, Christina'yı yatakta tepkisiz ve dokunulamayacak kadar soğuk buldular. Kayıtlı hemşire olan başka bir komşu, nabzı olmadığını doğruladı. 911'i aradılar ama acil servis geldiğinde yapabilecekleri bir şey yoktu. Christina ölmüştü. Genç anne evinde nasıl bu kadar ani ölmüştü?

Herhangi bir saldırı ya da zorla girme belirtisi yoktu. Harris polise Christina'nın önceki gece kendini zayıf, hasta ve aç hissettiğini, bu yüzden ona bir kâse sütlü mısır gevreği aldığını söyledi. Astımını şiddetlendiren bir soğuk algınlığıyla mücadele ettiğini söyledi. Harris mısır gevreğini yerken kaşığı tutmakta zorlandığını ve ardından kâseyi düşürdüğünü, sandalyesinden düştüğünü ve yere yığıldığını söyledi. Ama ambulans çağırmak yerine onun yatağına girmesine yardım ettiğini, ortalığı temizlediğini ve kendi kendine uyuduğunu söyledi. Harris, Christina'nın öksürdüğünü ve huzursuz bir gece geçirdiğini iddia etti.

Sabah işe gittiğinde Christina'nın hala uyuduğunu, ancak mesajlarına cevap vermediği için endişelendiğini söyledi. Christina düşündüklerinden daha kötü ve hasta mıydı? İddialarıyla ilgili sorun, Christina'nın annesinin, ölmeden bir gün önce kızıyla vakit geçirmiş olması ve hiç de iyi görünmediğini ve aslında iyi durumda olduğunu söylemesiydi. Sonra, otopsi gerçekten şok edici bir şeyi ortaya çıkardı. Christina'nın sisteminde zehir vardı ve adli tabip ölüm nedeninin kazara aşırı doz olduğunu belirledi. Christina'yı tanıyan herkes şaşkına dönmüştü. Hiçbirinin bilmediği gizli bir bağımlılığı var mıydı?

Sevenler bir an bile inanmayı reddettiler. Christina hiçbir şekilde uyuşturucu kullanmadı. Peki vücudunda nasıl eroin vardı? Ölümü kaza sonucu olarak kayıtlara geçse de polis o kadar emin değildi ve araştırmaya devam etti. Birkaç gün içinde, birçok tanık Harris hakkında üzücü iddialarda bulundu. Kendi erkek kardeşi polise Christina'ya sadakatsiz olduğunu söyledi ve onu öldürmekle suçladı. Harris'in fabrikadaki meslektaşlarından bazıları polisle temasa geçti ve Christina'nın ölümünden önce onun hakkında şikâyette bulunduğunu duyduklarını söylediler. Hatta bir iş arkadaşından karısı "uyusun ve dırdır etmeyi bıraksın" diye uyuşturucu istemişti.

Meslektaşı, genellikle endişe için alınan bir sakinleştirici olan Harris Xanax hapları vermişti. Harris, onları bir bardak suya koyduğunu itiraf etti, ancak tadı komik olduğu için içmeyi reddettiğini söyledi. Daha sonra başka bir iş arkadaşından kokusu alınamayan veya tadı alınamayan haplar istedi. Karısını uyuşturmak yeterince ciddi bir iddiaydı ama müfettişler Harris'in onun ölmesini istediğine ikna oldular. Başka bir meslektaşı, Harris'in Christina'yı öldürmek için bir tetikçi kiralamaya çalıştığını, ancak kiralık katilin sözleşmeyi yerine getiremeden başka bir şey için tutuklandığını söylediğini söylemek için öne çıktı.