Analı-kızlı düğün

Anal%C4%B1-k%C4%B1zl%C4%B1+d%C3%BC%C4%9F%C3%BCn
ABONE OL

İrlandalı anne-kız, en özel günlerini birlikte yaşamaya karar verdi. Anne-kız, aynı törenle dünya evine girip, birlikte balayına giderek unutulmaz bir anı yaşadı.

 
Kadınlar, genelde düğünleri onlara özel olsun ister. Ancak İrlandalı Aisling Cislikauskiene ve annesi Trisha Duffy, özel günlerini birlikte paylaştılar. 35 yaşındaki Aisling Cislikauskiene, Marius adlı nişanlısıyla, annesi 53 yaşındaki Trisha Duffy ise 71 yaşındaki Fitzgerald ile hayatlarını birleştirdi. Aynı düğünle evlenen ana kız, ilk başta bu fikrin ‘düğünü mahvetmek’ gibi gözüktüğünü söylese de daha sonra akıllarına yattığını belirtti.
 
HEP BİRLİKTEYDİLER
 
Aisling’in düğününe geldiğini zanneden konuklar Trisha’nın da gelinlik giydiğini görünce büyük bir sürpriz yaşadı. Sürekli çift halinde annesiyle vakit geçirdiklerini söyleyen Aisling, “Hafta sonlarını ve tatilleri hep dördümüz birlikte geçiriyoruz. Düğünümüz de neden bir olmasın ki diye düşündük. Böylece tasarruf da ettik” dedi. Aisling-Marius ve Trisha-Fitzgerald çifti, düğünün ardından balayına da birlikte gittiler.
 
 
 
 
>