9 Mayıs Pazartesi burç yorumları

9 Mayıs Pazartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

9+May%C4%B1s+Pazartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 9 Mayıs Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
9 Mayıs Pazartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğini düşünerek, her zamanki temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın da sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. Parasal konularda yaşadığınız iniş ve çıkışlar yaşamanızı zorlaştırabilir. Motivasyon gücünüzü istediğiniz alanda kullanabilme yeteneğiniz var.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Partnerinizle aranızda bazı derin farklılıklarınız gündeme gelebilir. Siz olayların çok ötesinde düşünüyorsunuz. Maddi konularda istediğiniz gelişmeler, arkadaş organizasyonlarına bağlı olarak olumlu şekilde gerçekleşecek.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecek. Mesleğinizi kişiselliğinizle birleştirmek; kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyor ve sabırlı davranıyorsunuz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Duygusal yaşamınızla ilgili konuları ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün birçok işiniz varken kalıcı değişimler yaşamaktan yanasınız. Eski dostlarla birlikte yapacağınız gezilerden oldukça zevk alacaksınız.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalarla dolu bir yaşam tarzınız hızlıca gündeme geliyor. Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz sürece, farklı olma duygusundan bir türlü kurtulmanız mümkün olamıyor.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Çalıştığınız iş yerinde sabırlı davranışlarınızla ilgi çekiyorsunuz. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz zaman, son derece huzursuzlanıyorsunuz. Güvendiğinizi kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanıza neden olacak.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Öfkelerinizi de görsel yaşamaktan yanasınız. Yaşamı kendi yöntemlerinize göre sorguluyor, olayları içinizde saklamaktan hoşlanmıyorsunuz. Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız çok yoğun.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
İkili ilişkilerinizde istediğiniz performansı yakalayamadığınızı zannederek, huzursuzluk çekebilirsiniz. Hayalleriniz ile idealleriniz arasında belli bir kalite göze çarpıyor. Düşüncelerinizi yansıtırken yöntemleriniz ilginç.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Kişisel olayları bir kenara bırakarak yaşantınızla ilgili özel kararlar almalısınız. Aşk hayatınızın size yaşattığı bazı sorunları, gurur meselesi yapabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızla çevrenizi kızdırabileceğiniz bir gün.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Bugün fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir, biliyorsunuz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Finans konularının gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Maddi konularda yüksek hedefleriniz var ve olaylara bakış açınızda hiçbir esneklik yok. İdeallerinizin peşinde koşarken bazı hatalara açıksınız.