9 Kasım Salı burç yorumları

9 Kasım Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

9+Kas%C4%B1m+Sal%C4%B1+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 9 Kasım Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
9 Kasım Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Sevgili Koç; görüş ve düşüncelerini heves ve cesaretle savunabileceğin, yoğun tempolu bir gündesin. Yurtdışı, yüksek eğitim, medya ve mahkemelerle ilgili girişimlerinden olumlu sonuçlar alabilirsin. Akşam saatlerinde olumlu gelişmeler yaşansa bile iş ve sosyal hayatında moralini bozacak engellerle karşılaşman mümkün.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sevgili Boğa; finansal konularla ilgili krizlerin çözümü için cesaretle harekete geçerek, normal almayacağın riskler alabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde kontrolünde olmayan gelişmeler, elini kolunu bağlayabilir. Gizli düşmanlıkların açığa çıkmasıyla bakış açını değiştirmeye zorlanabilirsin.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sevgili İkizler; geleceğe dair hedef ve beklentilerini gerçekleştirmek için cesaret toplayabilir, karşına çıkan fırsatları değerlendirebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle fikir birliğine vararak girişimlerde bulunabilir, hevesle harekete geçebilirsin. Fakat işin finansal boyutu önüne engeller çıkarabilir.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Sevgili Yengeç; kariyerinle ilgili gelişmeler karşısında düşünmeden kararlar alabilir, fırsatları değerlendirmek için acele edebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle iş birliği yapabilir, toplantılara katılabilirsin. Fakat yakın ilişkide olduğun kişiler üstünde baskı kurarak seni engellemeye çalışabilir.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Sevgili Aslan; bugün hayata bakış açını ve görüşlerini değiştirmeni gerektiren olaylarla karşılaşabilir, gelişmelerden dolayı farkındalığının arttığını hissedebilirsin. Sevdiklerinle bir arada olmaktan keyif alabilir, zevk alabileceğin uğraşlara yönelebilirsin. Fakat çalışma hayatının getirdiği zorunluluklar üstünde baskıya yol açabilir.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başak; vergi, sigorta, miras, kredi, nafaka ve borçlarla ilgili gelişmeler sürprizlere yol açabilir. Sevdiklerine, çocuklarına ya da keyiflerine yaptığın harcamalar üstünde baskı hissetmene ve finansal krizlere yol açabilir. Fırsatları değerlendirmek ve girişimlerde bulunmak için ailenin desteğine ihtiyacın olacaktır.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Sevgili Terazi; bugün olayları kontrol altına almakta zorlanabilirsin. Karşındakilerin tavırları sana fırsatlar getirebileceği gibi üstünde baskı hissetmene de neden olabilir. Yakın çevre, kardeş ve kuzenlerle ilişkilerinden destek görebilir ya da sevdiklerinle keyifli yolculuklar planlayabilirsin.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Sevgili Akrep; çalışma ortamında yaşanan gelişmeler karşına fırsatlar çıkarabilir. Bir yandan harekete geçmenin heyecan ve hevesini hissederken, bir yandan aldığın haberler önüne engeller çıkabileceğini gösterebilir. Gelirlerinle ilgili iyimser bir ruh hali içinde olabilir, sana kazanç sağlayacak iş birlikleri yapabilirsin.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Sevgili Yay; aşk hayatında yaşanan olumlu gelişmeler cesaretini toplayarak harekete geçmeni sağlayabilir. Yaşamınla ilgili aldığın kararları uygulayabileceğin ortamlarda bulunabilirsin. Fakat ekonomik konuların oluşturduğu zorunluluklar üstünde baskı hissetmene ve engellere yol açabilir.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Sevgili Oğlak; iş ve özel yaşamındaki hareketlilik kontrolü kaybettiğin hissine kapılmana ve kararlarını tekrar gözden geçirmene yol açsa da fırsatları da değerlendirmek isteyebilirsin. Olayları kendi istediğin gibi yönlendirmeye çalışman ilişkilerinde sıkıntılara ve engellenmelere yol açabilir.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Sevgili Kova; bugün aldığın haberler seni harekete geçirebilir, kısa yolculuklar ve eğitimle ilgili fırsatlarla karşılaşabilir, kazançlar elde edebileceğin anlaşmalar imzalayabilirsin. Yazılı ve sözlü iletişiminde öncü ve cesur davranabilir, gelecek hedeflerin için adımlar atabilirsin ama gizli düşmanlıklara dikkat etmelisin.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Sevgili Balık; ekonomik kazançlarınla ilgili fırsatlarla karşılaşabilir, iş ve sosyal ortamında yapacağın anlaşmalardan dolayı gelir artışı yaşayabilirsin. Fakat yine de harcamalarında dikkatli olmalısın. İçinde bulunduğun gruplar ve arkadaşların girişimlerinde engeller oluşturarak baskı hissetmene neden olabilir.
 
 
>