9 Eylül burç yorumları

9+Eyl%C3%BCl+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Burç Yorumları, en çok merak edilen konular arasında. 9 Eylül Çarşamba gününe ait burç yorumları haberimizde bulunuyor.

 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 9 Eylül Çarşamba gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
9 Eylül Çarşamba Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Kısıtlanmak istemeyecek, büyük düşünecek ve özgürce hareket etmek isteyeceksiniz. İkili ilişkiler ve arkadaşlarınız açısından olumlu bir gündesiniz. 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün doğru adımlar atabilir ve sağlam temeli olan kararlar verebilirsiniz. İş yerinizde uyumlu bir ortam olacak ve rahat çalışacaksınız. 
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Partneriniz büyük düşünmenize ve detaylardan kurtulmanıza yardımcı olacak. Yeni başlamış olan, hem de uzun süreli ilişkiler açısından hoş bir gündesiniz.  
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Sabah kalktığınız andan itibaren kafanız işlerle dolu olacak ama yapacağınız işlerden keyif alacak ve fazla zorlanmayacaksınız. 
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
İletişim beceriniz ve tatlı dilinizle her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Ancak koşulların her zaman iyi olmayacağını aklınızda bulundurun.   
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Anne ya da babanızla ilişkinizde rahatlama var. Evle ilgili maddi konular ve detaylı işler açısından olumlu bir gündesiniz. Rutin işleri hızla halledebilirsiniz. 
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Hayatın her alanında zorlanmadan ilerleyebilirsiniz. Bugün pek çok kişi ile konuşmanız, yazı hazırlamanız ve sürekli başkalarıyla haberleşme içindesiniz...
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Duygularınızı gizleme ve gizli yaşama eğilimindesiniz. Ketumluğunuz had safhada. Mülk ve eve ait konularda inanılmaz avantajlısınız.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Duygularınızı bastırmayacak ve farkında olacaksınız. Kardeş, kuzen, hala, dayı gibi yakın akrabalarınızın hayatında olumlu gelişmeler olabilir.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Tatlılık ve diploması pek çok kapıyı ardında kadar açacak. Aynı zamanda, yalnız çalışmanız ve arada bir tek başınıza kalıp düşünmeniz gerekiyor..
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Tek başınıza olmak değil, kalabalıklarla olmak şans getirecek. Arkadaşlarınız, kendi şansınızın farkına varıp anlamanızda önemli rol oynayacak. 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Başkalarının gözü üzerinizde olacak ve sorumluluklarınızı yerine getirmeniz beklenecek. Bulunduğunuz ortamlarda lider pozisyonunda olabilirsiniz. 
>