7 Haziran Salı burç yorumları

7 Haziran Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

7+Haziran+Sal%C4%B1+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 7 Haziran Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
7 Haziran Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
İş yaşantınızda yanlış yönlendirilebilirsiniz. Bildiğinizden şaşmamalı ve kendi doğrularınızı savunmalısınız. Tepkiler sizi ilgilendirmesin. Duygularınızda bencilce davranarak karşınızdaki kişiyi acımasızca eleştiriyorsunuz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
İş yaşantınızda inatçı yapınızı bilenler size yeni bir şeyi kabul ettiremiyorlar. Çevrenize de şans vermeyi denemelisiniz. Farklı olaylar gündeme geliyor. Çevreniz ne söylese haklı. İlişkilerinizde fazla ısrarcısınız...
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Dün ile bugün arasındaki farkı artık daha iyi anlayabiliyorsunuz. Artık problemler geride kaldı ve önünüz oldukça açık. Olayları gelecek zamana bırakmalısınız. Engelleriniz kalkıyor. Bugün disiplinli hareket etmelisiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Sabırlı yapınız sayesinde, iş yaşantınızdaki engeller ortadan kalkıyor. Kendinizi ispat etmeye çalışırken, daha dikkatli davranmalısınız. İlişkinizde yaşadığınız sorunlar karşılıklı iletişimi kaybetmenizden kaynaklanıyor.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Olağan işlerden sıkıldığınız için denememiş işleri tercih ediyorsunuz. Bugün sizin için fırsatlar günü olabilir. Akıllı davranmalısınız... Baskın karakteriniz, aşk ilişkinizi yanlış etkiliyor. Sevdiğinizi kişiyi üzüyorsunuz, unutmayın.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
İşlerinizin yolunda gitmesi sizi şımartabilir ve her an hata yapabilirsiniz. Başarınızı perçinlemek istiyorsanız dikkatli olmalısınız. Aşk ilişkinizde ifade zorluğu yaşayabilirsiniz. Kendinizi sorgulamayı bilmiyorsunuz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Bugün oldukça verimli bir gününüz. Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Sadece alınganlıktan vazgeçmelisiniz. Duygusal bir gününüzde olmanız her şeyi yanlış anlamanıza sebep oluyor. Dikkatli olmalısınız.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bugün daha pratik düşünmeye ihtiyacınız var. Elinizdeki konuların hızlı bitmesi gerekiyor ve siz, detayları çabuk atlamalısınız. Sevdiğiniz kişi ile aynı dili kullanmıyorsunuz. O, sizden daha farklı bir yaklaşım bekliyor.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
İş yaşantınız sizi tatmin etmeyince başarı grafiğiniz düşüyor. Yaptığınız işlerin bir öncesinden daha iyi olmasını istiyorsunuz. Duygularınızda yaşadığınız iniş ve çıkışlar yüzünden, sevdiğinizle aranız açılabilir.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Ortaklıklarda yaşadığınız sorunlar yüzünden her an neşeniz kaçabilir. Sevdiklerinizin desteği her zaman sizinle, unutmayın ve aldırmamayı öğrenin. Aşk ilişkilerinizde problemlere tahammülünüz yok. Daha anlayışlı olmalısınız.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
İş birliği içinde olduğunuz kişilerle çelişkiler yaşamanız, iş motivasyonunuzu bozuyor. Anlayışlı ve özverili davranmayı öğrenmelisiniz... Bugün olaylara daha farklı bakarak geçmişle hesaplaşabilirsiniz. Artık olgunlaşıyorsunuz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
Kendi işlerinizi takip ederken sıkılıyor ve başkalarından yardım almak istiyorsunuz. Çevrenize fazla güvenmemeyi öğrenmelisiniz. Her ikiniz de sorumluluğunuzu birbirinize yüklemek isterken, ilişkinizi tehlikeye atıyorsunuz.