6 Mart Cumartesi burç yorumları

6+Mart+Cumartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

6 Mart Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 6 Mart Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
6 Mart Cumartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bugün ev, aile, çocuklar ve arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişim sizin istediğiniz gibi olmayabilir ve dostlarınızın fikirlerini değiştirmek isteyebilirsiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün isteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün hareketli bir gün geçireceksiniz ve kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda dolaşacaksınız. Çevre gezilerine çıkabilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Güne keyifli başlayacak ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Dostlarınız ve sevdiğiniz ile ilgili duygularınızı gözden geçirebilirsiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Bugün beklentilerinizin geriliminden uzaklaşacak ve kendinizi keyifli hissedeceğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Sağlığınıza dikkat edin...
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Bugün eviniz, yakınlarınız, anneniz ve sevdikleriniz ile ilgileneceğiniz bir gün. Gün içinde karşılaşacağınız olaylar ve kişiler bilinçaltınızı uyandırabilir.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Uzun zamandır görüşmediğiniz, ihmal ettiğiniz veya unuttuğunuz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Bu arada duyduğunuz haberler kafanızı karıştırabilir.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bugün güne keyifli başlayacaksınız ve sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gideceksiniz. Büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Güne keyifli başlayacaksınız ve dikkatinizi çevrenize yönelteceksiniz. İlginç konular ile ilgilenebilir, teknoloji ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Karmaşık duygular ile güne başlayabilirsiniz. Gün içinde sürpriz karşılaşmalar veya beklemediğiniz davetler alabilirsiniz ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Bugün hem aşk, hem de parasal konulara yönelik duygularınız derinleşmiş olabilir ve sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün heyecan ve huzursuzluk hissedebilirsiniz fakat sevdiklerinize karşı anlayışlı davranacaksınız ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getireceksiniz.
 
 
>