6 Haziran Pazartesi burç yorumları

6 Haziran Pazartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

6+Haziran+Pazartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 6 Haziran Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
6 Haziran Pazartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bugün yanınızda çalışan kişilere soğuk davranışlar içinde olacaksınız. Çevrenizde yanlış anlaşılmak istemiyorsanız, duygularınızı her zamanki gibi paylaşmaya çalışın. İçinize kapanık davranışlar size hiç yakışmıyor.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sosyal aktivitelerle ilgili başarınızın tartışılmayacağı bir gerçek. Birçok arkadaşınızın ortak katkılarıyla kendinizi farklı bir çalışma ortamı içinde bulabilirsiniz. Dostlarınızın fikirleri sizin için motivasyon kaynağı oluyor.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün çevrenizden çok çabuk etkilenecek ve onların fikirlerini benimseyeceksiniz. Aile içinde farklı bir konumda olduğunuzu hissetmek için, hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz. Sevdiklerinize yardım etmekten hoşlanıyorsunuz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Kendi düşüncelerinizden taviz vermek gibi bir niyetiniz yok. Bugün bilinçaltınız oldukça yoğun ve iç sesinizi dinlemek için zamana ihtiyacınız var. Enerjinizin yüksek ve yoğun olması, hatalar yapmanıza neden olabilir.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Maddi konularda alacağınız desteğin büyük bir kısmını, sosyal çevrenizde, ilişkilerinizle yarattığınız başarılara borçlusunuz. Bugün benmerkezci kişiliğinizin altında yatan yardımsever yapınızı hiç kimse inkar etmiyor.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Bugün özgürlük duyguları içinde hareket etmek isteyecek ve karşılaştığınız engeller karşısında sinirli tavırlar içinde olacaksınız. Duygusal yaşantınızda, karşı tarafın sizi anlamasını beklemeyin, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Duygusal anlamda kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Yaşamınızla ilgili yenilikler sizi bekliyor ve partnerinizin istekleri ön planda olacak. Sosyal yönünüzü ortaya çıkaran çalışmalar size olumlu bir motivasyon sağlıyor.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bugün bilinçaltı öfkelerinizi denetim altında tutmak zorundasınız. Enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize yansıtacak olumlu çalışmalar içindesiniz. Başarıyı mıknatıs gibi çeken bir yönünüz var ve sizden iyi bilen yok.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Ailenizin sorunları ile ilgileneceğiniz bir gün içindesiniz. Onlarla yapacağınız ortak çalışmalar gündeme gelebilir. Sevdiklerinizin desteğini üzerinizde hissettiğiniz zaman, iş başarınızın temposu çok daha fazla artıyor.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Atılımlarınız için uygun bir gün. Güçlü bir şekilde ele alacağınız konuların küçük detayları canınızı sıkmasın. Olayların ayrıntıları üzerinde dururken, yapacağınız ön çalışmalar için belli bir strateji uygulamalısınız.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Bugün maddi konulardaki beklentilerinizi, kişisel çabalarınızla birleştirmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü istediğiniz zaman kullanıyorsunuz. Aslında farklı olan taraflarınızı her zaman ortaya çıkarmak istemiyorsunuz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün duygularınız her an değişebilir. Parterinizle olan ilişkinizde karşıt düşünceler içinde olabilirsiniz. Zarar görebileceğiniz ortamlardan çabuk uzaklaşmayı bilen sezgisel yapınıza kulak verin.