6 Aralık burç yorumları

6 Aralık Pazartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

6+Aral%C4%B1k+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 6 Aralık Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
6 Aralık Pazartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Hedefinize kararlı adımlarla yaklaşıyorsunuz. Özgürlüğünüzü özleseniz de, bu tavrınızı ortaya koyacak gücünüz yok. Bulunduğunuz ortamlarda herkesin sorumluluğunu yüklenerek, gerçek isteklerinizi içinizde saklıyorsunuz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Para kazanmayı seviyorsunuz. Size gelen teklifleri anında değerlendirmek istiyorsunuz, fakat tüm bunları yaparken bazı şeyleri gizleme ihtiyacı içindesiniz. İsteklerinizin ilgi görmesi son derece hoşunuza gidiyor.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Gücünüzün farkındasınız ve duygularınızdaki derinliği hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bugün, maddi konularla ilgili gizli hesaplarınız olabilir. Yatırımlarınız konusunda hiç kimseye güvenmiyorsunuz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Çevrenizde otoritenizin sarsılmasına tahammülünüz yok. Eskiye ve ailenize bağlılığınız tartışılmaz. Duygu derinliğinizi her zaman ortaya çıkarmaktan hoşlanmadığınız için, sizi yanlış tanımalarına neden oluyorsunuz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Para kazanma konusunda kişisel çabalarınızın önemi çok büyük. Ani gelişen şartlara karşı fırsatçı davranmaktan hoşlanmıyorsunuz. Aşk konusunda, özgürlükçü yapınız gereği hiç kimseye ödün vermeden yaşıyorsunuz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
İşinizle ilgili gerekli çalışmaları başlatabilirsiniz. Özellikle bugün iddialı ve ben merkezci davranmakla birçok başarıyı kucaklayabilirsiniz. Düzenli, sistemli yapınızı zorlayan sorunlu kişilerden hoşlanmıyorsunuz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Dingin ve sabırlı yapınızı ortaya çıkaran başarılı çalışmalar içindesiniz. Bugün detaylar üzerinde fazla duruyor, olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Henüz sizin de somutlaştıramadığınız başka işlere yönelmeniz söz konusu olabilir.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Maddi konularda açılmaktan ve genişlemekten yanasınız. Partnerinizin size sunacağı tekliflerden yola çıkarak, kısa sürede isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ani değişimlere hazır olmalısınız.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Maddi konularda karşı tarafın desteğine ihtiyaç duymuyor ve her şeyi kendiniz halletmek istiyorsunuz. Gururlu bir yapınız var ve hiçbir zaman ihtiyaçlarınızı başkalarının yanında konu yapmaktan hoşlanmıyorsunuz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Bilinçaltınızın sizi sıkan baskılarından bir an önce uzaklaşmalısınız. Bugün ruhsal anlamda sezgileriniz çok yüksek. Doğuştan karamsar yapınızı biraz olsun esnetmeye çalışın. Gizemli davranmaktan vazgeçmelisiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Kendinizi her zamankinden farklı hissediyorsunuz. Özgürleşme arzusu içindesiniz ama ayaklarınız bulunduğunuz ortamdan uzaklaşamıyor. Oysa kendinizi başka bir yere ait gibi hissediyorsunuz; cesaret duygunuz eksik. Dinginlik savaşları veriyorsunuz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Çalışma yaşantınızda hassas olduğunuz, alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin size verecekleri enerji çok önemli olacak. Bazı konularda sessiz kalarak içinizde birçok sorunu biriktiriyor olmanız sizi yoruyor.
 
 
>