5 Kasım Perşembe burç yorumları

5+Kas%C4%B1m+Per%C5%9Fembe+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

5 Kasım Perşembe Burç Yorumları, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 5 Kasım Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
5 Kasım Perşembe Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Ailenizi eşinizin önünde savunmanız gerekebilir. Bugün yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle aranızda soğukluklar girebilir. Sağlığınıza dikkat. 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün alacağınız kararlarda sezgilerinize kulak vermeniz faydalı olabilir. Günlük uğraşlarınızı sorumluluk duygusu ile yerine getirebilirsiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Aşk hayatınızda veya çocuklarla ilişkinizde yolunda gitmeyen koşullar sizi gerçekçi davranmaya itebilir. Değerlerinizi sorgulamanız yeni kararlar getirebilir. 
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Eve, aileye olan sorumluluklarınızı yerine getirmekten kaçmayabilirsiniz. Ancak sizi derinden endişeye sürükleyen duygular içinde olabilirsiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Kardeşlerle aranıza mesafe getiren olayları zihninizde değerlendirebilirsiniz. Yolculuklar, eğitim ile alakalı sizi sorumluluklar yorucu olabilir.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Hedef ve projelerinizi ailenizi de göz önünde tutarak değerlendirebilirsiniz. Duygusal davranmak yerine gerçekçi kararlar alabilirsiniz.  
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Ev ve ailevi konularla sosyal hayatınızda gündemde olabilirsiniz. Duygularınıza hakim olarak ve sorumluluk bilinci ile hareket edebilirsiniz.  
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Sizi endişeye iten gelişmeler karşısında moralinizi yüksek tutmanız gerekebilir. Yapacağınız anlaşmaların maddi tarafına dikkat etmelisiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Ailevi konularında içinde olduğu sizi gerçekçi düşünmeye ve davranmaya iten koşullarla karşılaşabilirsiniz. Eş veya ortağınızın fikrini alabilirsiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
İş hayatınızdaki sorumluluklar nedeni ile yakın ilişki içinde olduğunuz kişiler vakit ayırmakta zorlanabilir ve onların tepkilerini alabilirsiniz. 
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Günlük uğraşlarınızın yanı sıra aile ile ilgili sorumlulukları da yerine getirmeniz gerekebilir. Bugün sağlığınıza özen göstermelisiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Aşk hayatınızda birkaç gündür yaşanan gelişmeler sonucunda nihai kararı alabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi mesafeli hissedebilirsiniz.
>