SON DAKİKA
Hava Durumu

5 Kasım Perşembe burç yorumları

5 Kasım Perşembe Burç Yorumları, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Haber Giriş Tarihi: 04.11.2020 23:01
Haber Güncellenme Tarihi: 04.11.2020 23:01
https://www.abcgundem.com
5 Kasım Perşembe burç yorumları
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 5 Kasım Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
5 Kasım Perşembe Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Ailenizi eşinizin önünde savunmanız gerekebilir. Bugün yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle aranızda soğukluklar girebilir. Sağlığınıza dikkat. 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün alacağınız kararlarda sezgilerinize kulak vermeniz faydalı olabilir. Günlük uğraşlarınızı sorumluluk duygusu ile yerine getirebilirsiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Aşk hayatınızda veya çocuklarla ilişkinizde yolunda gitmeyen koşullar sizi gerçekçi davranmaya itebilir. Değerlerinizi sorgulamanız yeni kararlar getirebilir. 
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Eve, aileye olan sorumluluklarınızı yerine getirmekten kaçmayabilirsiniz. Ancak sizi derinden endişeye sürükleyen duygular içinde olabilirsiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Kardeşlerle aranıza mesafe getiren olayları zihninizde değerlendirebilirsiniz. Yolculuklar, eğitim ile alakalı sizi sorumluluklar yorucu olabilir.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Hedef ve projelerinizi ailenizi de göz önünde tutarak değerlendirebilirsiniz. Duygusal davranmak yerine gerçekçi kararlar alabilirsiniz.  
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Ev ve ailevi konularla sosyal hayatınızda gündemde olabilirsiniz. Duygularınıza hakim olarak ve sorumluluk bilinci ile hareket edebilirsiniz.  
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Sizi endişeye iten gelişmeler karşısında moralinizi yüksek tutmanız gerekebilir. Yapacağınız anlaşmaların maddi tarafına dikkat etmelisiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Ailevi konularında içinde olduğu sizi gerçekçi düşünmeye ve davranmaya iten koşullarla karşılaşabilirsiniz. Eş veya ortağınızın fikrini alabilirsiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
İş hayatınızdaki sorumluluklar nedeni ile yakın ilişki içinde olduğunuz kişiler vakit ayırmakta zorlanabilir ve onların tepkilerini alabilirsiniz. 
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Günlük uğraşlarınızın yanı sıra aile ile ilgili sorumlulukları da yerine getirmeniz gerekebilir. Bugün sağlığınıza özen göstermelisiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Aşk hayatınızda birkaç gündür yaşanan gelişmeler sonucunda nihai kararı alabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi mesafeli hissedebilirsiniz.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.