4 Nisan Pazar burç yorumları

4+Nisan+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

4 Nisan Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 4 Nisan Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
4 Nisan Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Sizi yorabilecek ve sorumluluk getirecek pek çok iş var. Tamamlanması gereken konularla ilgilenirken, karmaşa yaşamaktan kaçınmalısınız.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün yapacağınız en güzel şey, kendinize göstereceğiniz ilgi olmalıdır. Bozulan sinirlerinizi düzeltmek istiyorsanız, kendinize zaman ayırmalısınız.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Aceleci bir tavırla ele aldığınız bir konu, sorun haline dönüşüyor. Sabırlı davranmanız gereken bazı durumlarda bunu yapamıyorsunuz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Kendinizi yaratıcı hissedebileceğiniz konulara yönelebilirsiniz. Biraz dinlenmek ve içinizden geldiği gibi hareket etmek faydalı olabilir.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Canlı, hayata bağlı birisiniz. Ama bu özellikleriniz, istediğiniz yaşamı size sağlayamıyor. Bugünlerde can sıkıntısına çok açık bir durumda görünüyorsunuz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Duygusal dengenizi bozabilecek gelişmelere hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Aile içi ilişkileriniz özellikle bugün huzursuzluk getirebilir.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Partnerinizin olaylara daha duygusal baktığını görmek, canınızı sıkabilir. Fakat sabırlı davranışlarınızla aranızdaki engelleri kaldıracaksınız.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bu akşam bazı konuklarınız olacak. Bu ağırlamadan fazla memnun olmayacaksınız, sizi gerecek bir tartışma yaşamak durumunda kalabilirsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Yakınlar ve kardeşlerle ilgili konular bugünkü önceliğiniz olmakta. Kararlarınız etkileyecek gelişmeler bu alanda sizi etkileyecektir.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Duygularınızın özel bölümlerini hiç kimse paylaşmak istemiyorsunuz. Olaylara yorum getirmek istemediğiniz için, iş yerinizde bazıları için sır oluyorsunuz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Arkadaşlarınız arasında epeydir süregelen bir sorun sizi üzüyor ve düşündürüyor. Sorunun kangrenleşmemesi için bir şeyler yapmak istiyorsunuz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bu dönem gelirlerinizi artırmak için çaba göstermeniz gerekmekte. Kendi kişisel kararlarınızla maddi konulara yön verebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat!
 
 
 
>