4 Haziran Cumartesi burç yorumları

4 Haziran Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

4+Haziran+Cumartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 4 Haziran Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
4 Haziran Cumartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Ay, çevresel ilişkilerinizde duygusal değerlerin ortaya çıkmasını sağlıyor ve yapıcı beraberlikler içindesiniz. Enerjinizi etrafınıza yansıtabilecek ve karşılığını alacaksınız. Yaşam kalitenizi daha da yükseltmek istiyorsunuz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Günlerdir çevrenizde kişisel savaşlarınız çok fazla oldu ve çevrenizde bozulan ilişkileri düzeltme konusunda arabuluculuk yapmak zorunda kaldınız. İyi niyetiniz bazen sizin aleyhinize gelişiyor... Her şeyden etkileneceksiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sizi sıkan olaylardan kendinizi bir türlü soyutlayamadığınız için, enerjinizi kullanırken aşırı uçlarda dolaşıyorsunuz. Mesleki konularda duyarlı davranmak yerine, sizden saklanan sırları öğrenmelisiniz. İlginç bir gündesiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Yaşamınızla ilgili bir başlangıç içindesiniz. Duygusal konulardan uzak kalmaya çalışıyor; mantıklı olaylara ilgi gösteriyorsunuz. Organizasyonlar ve davetlerin gündem kazanmasıyla yaşantımız renk kazanacak.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Yakın ilişkilerinize çekimser bir şekilde bakıyorsunuz. Şüpheci yaklaşımlarınız yüzünden, günlük rutin işleriniz aksıyor. Size anlatılan hiçbir şeye inanmak istemediğiniz için, dengelerinizi kullanırken zorlanacaksınız.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Bugün hırslı yönlerinizin çıkış yapacağı zamanlar içindesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönleri ilginizi çekiyor fakat onlara paye vermemek adına susmayı tercih ediyorsunuz. Bazı olaylar size ders olabilir.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Bugün fikir tartışmalarından uzak kalmak istemenizin nedeni, aklınızı ve fiziksel enerjinizi doğru kullanmak adına, başkalarına örnek olmak. Fakat bu özelliğinizi hiç kimseye hissettirmemeyi başaracaksınız.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Kişisel isteklerinizle karşı tarafı etkiniz altına alabileceğiniz bir gün. Tepe evinizdeki Ay sayesinde direttiğiniz konularda başarılı olacaksınız. Bugün toplumsal olaylara daha çok ağırlık vereceksiniz. Kafanızı karışık...
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Ay bugün felsefe yönünüzü ortaya çıkarıyor. İçine kapanık bir tablo çizerek, sevdikleriniz için merak konusu olacaksınız. Sürekli yoğun bir tempo içindesiniz ve birçok işi, zincirleme başarmak gibi bir zorunluluğunuz yok.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Kendi gücünüzün farkındasınız ve bu özelliğinizi daha da katlayacak ilişkilere ihtiyaç duyuyorsunuz. Özgürlüğünüzü hiçbir şeye değişmiyor olmanız, çevrenizde hayranlık uyandırıyor. Bazı kusurlarınızı çok iyi saklıyorsunuz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Çevresel faktörlerden kaynaklanan, oluşumlar sizin için önemli olacak. Karşılıklı fikir çatışmaları yaşayacaksınız. Enerjinizi ilişkilerinizde rahatça kullanabilecek beceriye sahipsiniz. Yollarla ilgili planlarınız olacak.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Oldukça romantik duygular içindesiniz. Bugün içgüdülerinizin sizi yanlış yönlendirmesini istemiyorsanız, sizi bulunduğunuz ortama sürükleyen nedenlerin altını çizmelisiniz. Bazı hatalar da, kendiliğinden düzelecektir.