31 Mayıs Salı burç yorumları

31 Mayıs Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

31+May%C4%B1s+Sal%C4%B1+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 31 Mayıs Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
31 Mayıs Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bazı günler ayağınıza kadar gelen tekliflerin bilincinde olmuyorsunuz. Grup toplantılarında ve arkadaşlarınızla olan gezmelerinizde fazla para harcıyorsunuz. Daha sonra ise gereksiz şikayetleriniz başlıyor. Dikkatli olun.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Küçük olaylardan dolayı sakın kendinizi güvensizlik sendromuna sokmayın. Böyle bir durum, işleriniz için en büyük tehlike demektir. Kendinize güvenin. Ortam gereği çabuk davrandığınız yerlerde, hızlı konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede, belirttiğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. Fevri davranarak şikayetçi olmayın. İşinizle ilgili olarak, isteğinizin dışında sorular sorulmasından pek hoşlanmıyorsunuz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Tercihlerinizi yanlış kullanmamalısınız. Karşıt Plüton'dan aldığınız olumsuz etkiler yüzünden ani davranışlara kalkışabilirsiniz. Aykırı düşüncelerinizle ön plana çıkmanız gerekmiyor. Farklı konuşmayı adet haline getirdiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Bozulan sinirlerinizi düzeltmek istiyorsanız, kendinize zaman ayırmalısınız. Zamanla her şey farklılaşıyor. Olayları olduğu gibi kabul ederek kendi yaşamınızı daha bir kolaylaştırabilirsiniz. Her şeyi zamana bırakmalısınız.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
İş yaşamınızda fazla tedirgin davranıyorsunuz. İş disiplininizin mükemmel olması sizi başarıya daha kısa sürede götürüyor. Yine de işinizi şansa bırakmamak iyi bir davranış. Önlemci yapınız aksiliklerin oluşmasını önlüyor.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Her şey istediğiniz gibi olacak. Yalnız eski hataları tekrar ederseniz, yine aynı problemler gündeme gelebilir. Her zamankinden daha çekici ve zarifsiniz. Çalışkan bir kişiliğe sahipsiniz. Sorumluluk almaktan yorulmuyorsunuz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Aşk sizin için ciddi bir olay olmasına rağmen, çevreniz tarafından yanlış yorumlanıyorsunuz. Kendinizi yanlış ifade ediyorsunuz. Sürekli kendinizi savunmaktan yoruldunuz. Bugünlerde şanslı dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
İyi niyetli yaklaşımlarınız, çalıştığınız iş yerinde takdir görüyor. Ayrıntılar çok önemli olduğu için; her konuya uygun çözümler getirmeniz, arkadaşlarınız tarafından sevgiyle karşılanıyor. İnatçı olduğunuz günlerden birindesiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Çeşitli dış etkenlerin engellemelerine karşın, fikirlerinizi sessizce hayata geçirmekte yarar var. Karşınıza çıkan zorluklarla yılmadan mücadele etmeniz, sizi daha da güçlendirerek motive olmanızı sağlayacaktır. Başarı yakın.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız. Amaçlarınız doğrultusunda ilerlerken dış etkenlerin hiç biri sizi rahatsız etmiyor da, sadece kendi içinizde yarattığınız bazı anlamsız kuruntularınız engel teşkil ediyor.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Çok hareketli bir gündesiniz. Parasal konularda da şansınız size yardım edebilir. Fakat, şansınızı da zorlamadan, dikkatli bir beklenti içinde olmalısınız. İşinizle ilgili sizden beklenen konuyu hatasız şekilde sonuçlandırmaya bakın.