30 Aralık Çarşamba burç yorumları

30+Aral%C4%B1k+%C3%87ar%C5%9Famba+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

30 Aralık Çarşamba, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 30 Aralık Çarşamba gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
30 Aralık Çarşamba Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Sabırsız bir haliniz var ve bu sabırsız haller size birçok fırsatı kaybettiriyor. Duygularınızı karşı tarafa yoğun bir şekilde yansıtacaksınız. Tartışmalardan uzak olmanız size fayda sağlayacak.
  
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Fazla meraklı olacağınız bir günden merhabalar! Olayları sürekli irdeleyeceksiniz. Savunduğunuz konuların arkasını bırakmayacaksınız. Meslek konularında başarı sizinle. 
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün yurt dışı ile ilgili işlemler yapabilirsiniz. Bireyselliği bir kenara bırakıp herkesle iletişim kuracaksın.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Özgürlük duyguları bugün en büyük yoldaşın olacak. Enerjiniz artacak ve güçlü olacaksınız. Maddi anlamda tartışmalı, yoğun ve zorlu günlerdesiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Çevresel faktörler sizi zorlayacak ve hedeflerinize ulaşırken engellerle karşılaşacaksınız. Hayallerinizin peşinden koşmanız sizi güçlü kılıyor. Arkadaşlarınızla enerjik bir ortamda aktivite yapacaksınız.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Ekonomik anlamda sorunlar yaşayacaksınız. Birlikte çalıştığınız insanlar sizi yoracak ve size zarar vermek isteyecek. İş yerinde enerjiniz yükselecek.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Partnerinizle aktiviteler yapacaksınız ve onun kişisel özelliklerine bir kez daha hayran olacaksınız. Güneş size katkı sağlayacak ve sosyal ortamlarda ilişkilerinizi pozitif etkileyecek. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Çevrenizdeki görüşmeler size yeni kapılar açacak. Ailevi konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Odak noktalarınızı gözden geçiriniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Çevrenizdekiler size farklı tekliflerde bulunabilir. İş yoğunluğunuz artacak. İyi niyetli ve ilginç teklifler size cazip gelebilir. Duygularınızda mantığınız devreye girecek.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
İş alanında önemli sorunlar yaşayabilirsiniz. Enerjiniz düşecek ve kendinizi yorgun hissedeceksiniz. İdealleriniz değişebilir. Her zaman hedeflerinize ilerlemek hızlı olmayabilir.
  
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Yenilikleri seviyorsunuz fakat yeniliklere ulaşırken aceleci davranmayınız. Seyahat planları size iyi gelecek. 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Yeni atılımlar size iyi gelecek. Şartlar sizi sıktı, daha fazlasını yapacaksınız. Enerjinizi doğru kullanınız.
>