3 Ocak Pazartesi burç yorumları

3 Ocak Pazartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

3+Ocak+Pazartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 3 Ocak Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
3 Ocak Pazartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bugün enteresan insanlar tanıyabilir, marjinal ortamlarda bulunabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmeye ve yeniliklerle karşılaşmaya hazır olmalısınız.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sizin inisiyatifiniz dışında gelişen bu problemlerin sorumluluğunu siz yüklenmek zorunda kalabilirsiniz. Yalnızlık duygunuz bu aralar çok ağır basıyor.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Eğlenmek, bu kadar çalıştıktan sonra bu sizin en doğal hakkınız. Ama kendinizi kurallarla kısıtlayacağınız için, tam anlamıyla rahatlayamayabilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Maddi konulardaki dengeli yaklaşımlarınızı bilen etrafınızdaki insanlar, finansal konularda size pekçok şey danışmak isteyebilirler.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Düşünsel gücünüzün olumlu katkılarıyla hayatınızın her alanındaki pek çok soruna gereken çözümleri bulabilir ve hayata geçirebilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Ailenizle aranızdaki ufak tefek gerginlikleri büyütmeye gerek yok. Belki de onlarla daha açık konuşmalı ve yanlış anlaşılmaları kökten çözmelisiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Son derece hareketli ve hoş bir güne hazır olmalısınız. Eğlencenin yanında dostlukların da olması, yaşamınıza büyük bir lezzet getirecek.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bazen sevdiğiniz kişiye karşı çok kontrollü davranmayı istiyorsunuz. Ama bu tarzınız size aykırı olduğu için, ona sizi hiç tanıyamadığını düşündürüyorsunuz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Sosyal bir organizasyona katılmak üzere davet alabilirsiniz. Bu katılım yeni insanlar tanımak, yeni bağlantılar kurmak için çok faydalı olabilir.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Düşüncelerinizin farklılığı, enteresan yaklaşımlarınız ve beklenmedik reaksiyonlarınız insanların ilgi merkezi haline gelmenizde önemli etkiye sahip.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Aslında son zamanlarda devam eden tempolu yaşamdan sonra böyle bir sükunete ve rahatlamaya sizin de çok ihtiyacınız var.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Oldukça duygusal, hassas bir gündesiniz. Duyarlılığınız çok yüksek. Bunu fark eden insanlar tarafından suiistimal edilebileceğinizi bilmelisiniz.
 
 
>