3 Ocak Pazar burç yorumları

3+Ocak+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 3 Ocak Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

3 Ocak Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Özel hayatınızla ilgili meseleler ön planda olacak. Özel yaşamınızda işler yolunda gitmiyorsa, size destek olacak bir partner ihtiyacını hissedebilirsiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün kafanız pek rahat olmayabilir. Yapılacaklar listesi uzadıkça veya siz kafanızdakileri yapamadıkça üzerinizdeki baskı artabilir.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Özel hayatınızda duygularınız katı ve soğuk olabilir. Çok çabuk ciddileşebilir ve istedikleriniz olmadığında kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
İş alanlarınızda deneyimlemeye başladığınız değişimleri, ancak ev ve aile hayatınızda atlatacağınızı düşünüyorsunuz ama bu bugün mümkün olmayabilir.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Başkalarının hayatları bu aralar sizin hayatınızı da etkilemekte ve bugün yakın çevrenizin sorumluluklarıyla uğraşmak ruh halinizi etkileyebilir.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Bugün olaylara somut ve gerçekçi gözlerle bakacaksınız. Parasal konularda, alışveriş alanlarınızda biraz tutumlu ve ekonomik davranmanız mümkün.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Bugün üzerinize aldığınız sorumluluklar, biraz hayatı ciddi yönden algılamanıza sebep olabilir. Üzerinizde ağır bir yük varmış hissine kapılabilirsiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Hayalperest taraflarınız özel yaşantınızda gün içinde etkili olacak. İş ortamlarınızdaysa bu hafta fazlasıyla mücadele etmeniz gerektiğini biliyor olacaksınız.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Bugün sosyal ortamlarda veya arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde katı tutumunuz ve ciddi tavırlarınız ilişkilerinizi zedeleyebilir.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Aile hayatınız veya evinizle ilgili konular bu sıralar daha fazla aklınızı kurcalıyor ama siz işinizi de düşünmeden edemiyorsunuz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Duygu iniş çıkışlarınız gün içinde sizi yorabilir. Herşeyi kafanıza bu kadar takmamayı öğrenmeniz gerekiyor. Bu aralar yardımlaşma duygunuz yüksek.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Duygusal konularda bugün hislerinizi sevdiğiniz insana göstermekte zorlanabilirsiniz. Hayal gücünüz bu dönem inanılmaz yüksek olacak.
 
 
 
>