3 Nisan Cumartesi burç yorumları

3+Nisan+Cumartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

3 Nisan Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 3 Nisan Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
3 Nisan Cumartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bu birkaç gün, beklenmedik, heyecanlı oluşumlara açık olacaksınız, sürpriz dolu yada sizin insanları şaşırtacağınız bir hafta olabilir.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün, özel hayatınızda etkili bir şekilde davranmasını bileceksiniz. Aile hayatınız ve evinizle ilgili konular daha fazla kafanızı kurcalayacak.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Siz insanlara sürprizler yapabileceğiniz gibi, insanlarda davranışlarıyla sizi fazlasıyla şaşırtabilirler. Bugün, kafanız fazlasıyla karışık. Rahatlamaya çalışın.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Günlük rutin koşturmalarınız sizi tatmin etmeyecek ve siz kendiniz alternatif planlar peşinden koşturacaksınız. Aşk, hayatınızın önemli bir parçası olacak.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Seyahat, kurs, seminer gibi oluşumlarda ani fırsatlarınız oluşabilir. Özellikle bu birkaç gün farklı ve sıradışı olayların peşine düşebilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Önceden almaya veya satmaya çalıştığınız gayrimenkullerle ilgili bugün sonuçlar alınabilir. Finansal konularda ki girişimlerinizi ertelemenizde fayda var.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Özellikle ikili ilişkilerinizde katlanamayacağınız kısıtlamalara karşı başkaldırabilir veya sevdiğiniz insanın başkaldırışına şahit olabilirsiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Her zaman yaptığınızdan farklı işlerle uğraşabilir veya değişik programlarla gününüzü neşelendirmek ve değiştirmek ihtiyacında olabilirsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Farklı ve değişik davranma isteğiniz, sevdiğiniz insanı şaşırtabilir veya o sizi şaşırtabilir. Sporla uğraşıyorsanız, tehlikeli aktivitelerden uzak durmalısınız.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Eviniz ve ailenizle ilgili konularda her zamankinden farklı bir tablo ortaya çıkabilir. Planladığınız şeyler, bu birkaç gün istediğiniz gibi akmayabilir.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Heyecan ve değişim isteğiniz, iletişim halinde bulunacağınız insanlarla değişik planlar yapmanıza ve her zamanki gibi davranmamanıza yol açabilir.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Her zamanki günlük oluşumlar ve verdiğiniz tepkiler sizi tatmin etmeyecek, planladıklarınızın dışında işlerle uğraşabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.
 
 
>