29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resimli mesajları

29+Ekim+Cumhuriyet+Bayram%C4%B1+resimli+mesajlar%C4%B1
ABONE OL

29 Ekim Perşembe günü tüm yurtta Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşanacak. Cumhuriyet'in ilan edilmesinin 97. yılında sosyal medyadan paylaşabileceğiniz sözler ve resimli mesajlar haberimizde yer alıyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, tüm yurtta coşkuyla kutlanacak. Pandemi nedeniyle toplu gösterilerin yasak olduğu bu yıl biraz buruk geçse de içimizdeki Cumhuriyet coşkusu her yıl katlanarak devam ediyor.
 
1 / 10

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, tüm yurtta coşkuyla kutlanacak. Pandemi nedeniyle toplu gösterilerin yasak olduğu bu yıl biraz buruk geçse de içimizdeki Cumhuriyet coşkusu her yıl katlanarak devam ediyor. Bundan 97 yıl önce 29 Ekim 1923 yılında Ulu Önder Atatürk, Cumhuriyet'i ilan etti.

2 / 10

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

* Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek karekterli koruyucular İster. Bu duygularla Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!

3 / 10

* Cumhuriyetimizin ilanının yeni yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

4 / 10

* Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz Kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

5 / 10

* Yirmi dokuz Ekimi Karşılarız neşeyle çünkü bu günde erdik büyük cumhuriyete. Cumhuriyet bayramınız kutlu ve şanlı olsun.

6 / 10

* Cumhuriyet; Fikren, İlmen Ve Bedenen Kuvvetli Ve Yüksek Karekterli Koruyucular İster. Bu Duygularla Cumhuriyetinizi Tebrik Ediyorum..

7 / 10

* 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun. Nice bayramlara. Cumhuriyet çok güzel , gelsene.

8 / 10

* 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun. Nice bayramlara. Cumhuriyet çok güzel, gelsene.

9 / 10

* Ben bir Cumhuriyet çocuğuyum İyi bayramlar…

10 / 10

* Cumhuriyet Bayramı güne coşku ve mutlulukla uyanmak demektir. Canım ülkem ve milletime nice mutlu, barış dolu, bütünlük içinde 29 Ekimler…

>