29 Ağustos Cumartesi Burç Yorumları

29+A%C4%9Fustos+Cumartesi+Bur%C3%A7+Yorumlar%C4%B1
ABONE OL

29 Ağustos Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz. Burcunuza göre bugün nasıl geçecek? Cevabı haberimizde yer alıyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 29 Ağustos Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
29 Ağustos Cumartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bugün enteresan insanlar tanıyabilir, marjinal ortamlarda bulunabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmeye ve yeniliklerle karşılaşmaya hazır olmalısınız.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sizin inisiyatifiniz dışında gelişen bu problemlerin sorumluluğunu siz yüklenmek zorunda kalabilirsiniz. Yalnızlık duygunuz bu aralar çok ağır basıyor.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Eğlenmek, bu kadar çalıştıktan sonra bu sizin en doğal hakkınız. Ama kendinizi kurallarla kısıtlayacağınız için, tam anlamıyla rahatlayamayabilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Maddi konulardaki dengeli yaklaşımlarınızı bilen etrafınızdaki insanlar, finansal konularda size pekçok şey danışmak isteyebilirler. 
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Düşünsel gücünüzün olumlu katkılarıyla hayatınızın her alanındaki pek çok soruna gereken çözümleri bulabilir ve hayata geçirebilirsiniz. 
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Ailenizle aranızdaki ufak tefek gerginlikleri büyütmeye gerek yok. Belki de onlarla daha açık konuşmalı ve yanlış anlaşılmaları kökten çözmelisiniz. 
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Son derece hareketli ve hoş bir güne hazır olmalısınız. Eğlencenin yanında dostlukların da olması, yaşamınıza büyük bir lezzet getirecek. 
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bazen sevdiğiniz kişiye karşı çok kontrollü davranmayı istiyorsunuz. Ama bu tarzınız size aykırı olduğu için, ona sizi hiç tanıyamadığını düşündürüyorsunuz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Sosyal bir organizasyona katılmak üzere davet alabilirsiniz. Bu katılım yeni insanlar tanımak, yeni bağlantılar kurmak için çok faydalı olabilir. 
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Düşüncelerinizin farklılığı, enteresan yaklaşımlarınız ve beklenmedik reaksiyonlarınız insanların ilgi merkezi haline gelmenizde önemli etkiye sahip.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Aslında son zamanlarda devam eden tempolu yaşamdan sonra böyle bir sükunete ve rahatlamaya sizin de çok ihtiyacınız var. 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Oldukça duygusal, hassas bir gündesiniz. Duyarlılığınız çok yüksek. Bunu fark eden insanlar tarafından suiistimal edilebileceğinizi bilmelisiniz
>