28 kilo veren adam 9 kadınla birden evlendi!

28 kilo zayıflayan erkek model, aynı anda dokuz kadınla evlendi.

28+kilo+veren+adam+9+kad%C4%B1nla+birden+evlendi%21;
ABONE OL
Arthur O Urso, daha önce karısı Luana ile evliydi, ancak 28 kilo verdikten sonra 'tekeşliliği protesto etmek' için dokuz başka kadınla daha evlendi. Arthur, ‘özgür aşk’ yaşam tarzı hakkında vaaz veren bir model haline geldi.
 
Ayı olarak bilinen Arthur O Urso, daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemeye karar vermişti.
 
Arthur ayrıca, "Hala kilolarım olsaydı, bir düğün yapmazdım!" dedi.
 
Arthur, 2021'de Brezilya'nın Sao Paulo kentinde "özgür aşkı kutlamak" ve "tek eşliliğe karşı protesto" yapmak için toplu bir büyük günde dokuz güzelle evlendikten sonra manşetlere çıktı.
 
Kilo verme dönüşümünü sergileyen Arthur, öncesi ve sonrası fotoğraflarının bir montajını paylaştı. Arthur, pazartesiden cumartesiye yoğun bir egzersiz rejimi benimsedi ve pazar günlerini dinlenmeye ayırdı.
 
Diyetini açıklayan Arthur, “Tuz, şeker veya yağ içeren yiyecekler yemedim. Antrenmandan hemen önce makarna ve kepekli tahıllar tükettim.”
 
Model, hayatını neyin değiştirdiği hakkında konuşurken, kişisel ve profesyonel hayatında meydana gelen problemlerden bahsetti.
 
Rahat yemek yemeye başladığını ve evden fazla çıkmadığını ve bunun da depresyona yol açtığını kaydetti.
 
Ancak, Arthur görünüşünden dolayı kendini daha da kötü hissetmeye başlayınca değişmeye karar verdi ve kendine yeni yaşam tarzı hedefleri koydu. Şimdi, etkileyici kilo kaybından sonra hayatının çok daha kolay olduğunu iddia ediyor.
 
Model, "Bugün hep hayal ettiğim gibi giyiniyorum, kadınlar beni övüyor ve hatta çoğu benimle flört ediyor" dedi. Ayrıca en ağır döneminde düşük benlik saygısı yaşadı. Arthur şunları söyledi, “Benimkini geri almak kişisel gelişimim için harikaydı "Bir partide reddedildiğim bir bölümden sonra, o anda yeni bir adam olmam gerektiğini hissettim.
 
>