28 Ekim burç yorumları haberimizde

28+Ekim+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1+haberimizde
ABONE OL

28 Ekim Çarşamba Burç Yorumları, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 28 Ekim Çarşamba gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
28 Ekim Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Finansal konularda radikal kararlar almaktan uzak durun. Hırslı bir ruh halinde olduğunuz için, yapabileceğiniz küçük hesaplar risk yaratabilir. 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Duyarlılığınız çok yüksek. Bunu fark eden insanlar tarafından suiistimal edilebileceğinizi bilmeli ve zaaflarınızı açık etmekten çekinmelisiniz. 
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Son zamanlarda devam eden tempolu  yaşamdan sonra bir sükunete ve rahatlamaya  çok ihtiyacınız var. İlginize çok ihtiyacı var. 
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Sosyal bir organizasyona katılmak üzere davet alabilirsiniz. Bu katılım yeni insanlar tanımak, yeni bağlantılar kurmak için çok faydalı olabilir. 
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Yaşantınızın canlılığı hakikaten ilgi çekici. Enteresan yaklaşımlarınız ve reaksiyonlarınız insanların ilgi merkezi haline gelmenizde önemli etkiye sahip. 
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Düşünsel gücünüzün olumlu katkılarıyla hayatınızın her alanındaki pek çok soruna gereken çözümleri bulabilir ve hayata geçirebilirsiniz. 
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Etrafınızdaki insanlar, finansal konularda size pek çok şey danışmak isteyebilirler. Fikir verin, ancak fikirlerinizi dayatmaktan uzak kalmaya gayret edin. 
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Yeni aşklara yelken açmak için kıpır kıpırsınız. Ama dikkat edin karşınızdaki sizi gelip geçici bir macera olarak görmek istemeyebilir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Teknik aksaklıklar, çalışma veriminizin düşmesine neden olabilir. İnisiyatifiniz dışında gelişen bu problemlerin sorumluluğunu siz yüklenmeyin.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Bugün enteresan insanlar tanıyabilir, marjinal ortamlarda bulunabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmeye ve yeniliklerle karşılaşmaya hazır olmalısınız. 
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Ailenizle aranızdaki ufak tefek gerginlikleri büyütmeye gerek yok. Belki de onlarla daha açık konuşmalı ve yanlış anlaşılmaları kökten çözmelisiniz. 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Son derece hareketli ve hoş bir güne hazır olmalısınız. Eğlencenin yanında dostlukların da olması, yaşamınıza büyük bir lezzet getirecek. 
>