27 Nisan Salı burç yorumları

27+Nisan+Sal%C4%B1+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

27 Nisan Salı, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 27 Nisan Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
27 Nisan Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Sizinle yakın ilgisi olmasa da üzerinde düşünmeden edemediğiniz birtakım konularınız var. Planlanmamış bir akşam programına dahil olabilirsiniz. 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız ama hırs konusunda biraz dikkatli olmalısınız.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Gününüzün iyi geçmesi, bu rastlantılarda nostaljik konuşmaları yorumsuz değerlendirebilmenize bağlı olacak. Dostlarla birlikte güzel saatler geçirebilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Hafta sonu kendinizi içinde bulduğunuz bir tartışma, bugün de kafanızı kurcalayabilir. Bu yüzden biraz düşünceli ve dalgın olabilirsiniz. 
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Bugün duygusal ilişkileriniz ön planda olabilir ve kıskançlığınıza mağlup olabilirsiniz. Bu durumlarda duygularınızı sergilemekten kaçınmalısınız.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Elde edeceğiniz her bilgi ve öğreti sizi başarıya yakınlaştırmakta. Eğitim hayatındaki başarılarınız ile başkalarını etkileyebilirsiniz. 
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Yaşamınızın bütün alanlarında doyumlu ilişkiler yaşıyor, yeterince seviliyorsunuz. Açık insan olduğunuzdan duygularınızı içtenlikle gösteriyorsunuz. 
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Yalnız bir erkekseniz, sevebileceğiniz bir kadınla karşılaşacaksınız. Evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir erkekseniz bazı ufak sorunlar olabilir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Öncelikle birikimlerinizi değerlendirmek konusunda önemli kazanımlar söz konusu. Yeteneklerinizi geliştirmek size iş hayatında olumlu faydalar sağlayacak.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Duygusal huzursuzluklarınızı geride bırakırken, zaman sizin lehinize çalışıyor. Son bir adımla elinizdeki işlere odaklanmalı ve tamamlamalısınız.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
İçine dahil edilmek isteneceğiniz çok değişik yaşam projeleri sizi etkileyebilir. Bugünlerde yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayacak.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün abartıcı tutumlarınızın etkisi ile aşırı masrafa ve aşırı yemeye düşkün olabilirsiniz. Genel olarak üzüntü ve sinirden uzaksınız. 
>