27 Mart Cumartesi burç yorumları

27+Mart+Cumartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

27 Mart Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 27 Mart Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
27 Mart Cumartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Ailevi konularında içinde olduğu sizi gerçekçi düşünmeye ve davranmaya iten koşullarla karşılaşabilirsiniz. Eş veya ortağınızın fikrini alabilirsiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Ev ve ailevi konularla sosyal hayatınızda gündemde olabilirsiniz. Duygularınıza hakim olarak ve sorumluluk bilinci ile hareket edebilirsiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
İş hayatınızdaki sorumluluklar nedeni ile yakın ilişki içinde olduğunuz kişiler vakit ayırmakta zorlanabilir ve onların tepkilerini alabilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Sizi endişeye iten gelişmeler karşısında moralinizi yüksek tutmanız gerekebilir. Yapacağınız anlaşmaların maddi tarafına dikkat etmelisiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Günlük uğraşlarınızın yanı sıra aile ile ilgili sorumlulukları da yerine getirmeniz gerekebilir. Bugün sağlığınıza özen göstermelisiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Aşk hayatınızda veya çocuklarla ilişkinizde yolunda gitmeyen koşullar sizi gerçekçi davranmaya itebilir. Değerlerinizi sorgulamanız yeni kararlar getirebilir.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Aşk hayatınızda birkaç gündür yaşanan gelişmeler sonucunda nihai kararı alabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi mesafeli hissedebilirsiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Eve, aileye olan sorumluluklarınızı yerine getirmekten kaçmayabilirsiniz. Ancak sizi derinden endişeye sürükleyen duygular içinde olabilirsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Kardeşlerle aranıza mesafe getiren olayları zihninizde değerlendirebilirsiniz. Yolculuklar, eğitim ile alakalı sizi sorumluluklar yorucu olabilir.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Bugün alacağınız kararlarda sezgilerinize kulak vermeniz faydalı olabilir. Günlük uğraşlarınızı sorumluluk duygusu ile yerine getirebilirsiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Ailenizi eşinizin önünde savunmanız gerekebilir. Bugün yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle aranızda soğukluklar girebilir.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Hedef ve projelerinizi ailenizi de göz önünde tutarak değerlendirebilirsiniz. Duygusal davranmak yerine gerçekçi kararlar alabilirsiniz.
 
 
>