27 Ağustos Perşembe burç yorumları

27+A%C4%9Fustos+Per%C5%9Fembe+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

27 Ağustos Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz. Burcunuza göre bugün nasıl geçecek? Cevabı haberimizde yer alıyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alIyor. 27 Ağustos Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

27 Ağustos Perşembe Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Sizinle yakın ilgisi olmasa da üzerinde düşünmeden edemediğiniz birtakım konularınız var. Planlanmamış bir akşam programına dahil olabilirsiniz. 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız ama hırs konusunda biraz dikkatli olmalısınız.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Gününüzün iyi geçmesi, bu rastlantılarda nostaljik konuşmaları yorumsuz değerlendirebilmenize bağlı olacak. Dostlarla birlikte güzel saatler geçirebilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Hafta sonu kendinizi içinde bulduğunuz bir tartışma, bugün de kafanızı kurcalayabilir. Bu yüzden biraz düşünceli ve dalgın olabilirsiniz. 
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Bugün duygusal ilişkileriniz ön planda olabilir ve kıskançlığınıza mağlup olabilirsiniz. Bu durumlarda duygularınızı sergilemekten kaçınmalısınız.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Elde edeceğiniz her bilgi ve öğreti sizi başarıya yakınlaştırmakta. Eğitim hayatındaki başarılarınız ile başkalarını etkileyebilirsiniz. 
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Yaşamınızın bütün alanlarında doyumlu ilişkiler yaşıyor, yeterince seviliyorsunuz. Açık insan olduğunuzdan duygularınızı içtenlikle gösteriyorsunuz. 
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Yalnız bir erkekseniz, sevebileceğiniz bir kadınla karşılaşacaksınız. Evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir erkekseniz bazı ufak sorunlar olabilir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Öncelikle birikimlerinizi değerlendirmek konusunda önemli kazanımlar söz konusu. Yeteneklerinizi geliştirmek size iş hayatında olumlu faydalar sağlayacak.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Duygusal huzursuzluklarınızı geride bırakırken, zaman sizin lehinize çalışıyor. Son bir adımla elinizdeki işlere odaklanmalı ve tamamlamalısınız. 
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
İçine dahil edilmek isteneceğiniz çok değişik yaşam projeleri sizi etkileyebilir. Bugünlerde yeni fikirlere açık olmanız size yarar sağlayacak. 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün abartıcı tutumlarınızın etkisi ile aşırı masrafa ve aşırı yemeye düşkün olabilirsiniz. Genel olarak üzüntü ve sinirden uzaksınız.
>