26 çocuğa bodrumda işkence etti…

Bir kadın, 26 çocuğu bodrumuna nasıl kilitlediğine dair korkunç detayların ortaya çıkmasından sonra Cuma günü çocuk istismarından suçlu bulundu .

26+%C3%A7ocu%C4%9Fa+bodrumda+i%C5%9Fkence+etti…
ABONE OL
ABD Colorado Springs'ten 58 yaşındaki Carla Faith, suya erişimi olmayan ve değiştirilmemiş bebek bezleriyle tutulan korkmuş küçük çocukları gizlemek için 'sahte duvar' kullandı.
 
Yasadışı kreş tesisindeki çalışanlarından biri olan Faith ve Christina Swauger, her çocuk için bir tane olmak üzere 26 adet çocuk istismarından suçlu bulundu.
 
 
Ayrıca şu anda polis tarafından aranmakta olan ismi henüz açıklanmayan başka bir çalışanın da tutuklanması için emir var .
 
Faith, yetkililerin ebeveynlerden gelen aşırı kalabalık raporlarını soruşturmasının ardından ilk olarak Kasım 2019'da tutuklandı. Mountain Place kreşinde sadece altı çocuk için ehliyeti vardı ve memurlar geldiğinde diğerlerini sahte bir duvarın arkasına saklamaya çalıştı.
 
 
Memurlar, çocukların seslerini duyabildikleri zaman aramalarına devam ettiler ve sonunda Faith'in bodrum katındaki sefalet içinde onları terli ve susuz buldular.
 
Cuma günü adliyede ailelerin yanında duran Bölge Savcısı Michael Allen, "Bugün burada her şey bu insanların her biri adına. Adaleti hak ediyorlar ve bence bu onlara adalet duygusu veriyor” dedi. 
 
>