25 Nisan Pazar burç yorumları

25+Nisan+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

25 Nisan Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 25 Nisan Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
25 Nisan Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Kariyerinizde yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Eşiniz, ortağınız ya da işbirliklerinizle aranızda çatışmalar yaşanabilir.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Görüşlerinizden dolayı çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerilimler olabilir. Gündelik işlerinizi yerine getirmekte zorlanabilirsiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Risk aldığınız konularda maddi kayıplara uğrayabilirsiniz. Sevdiklerinizde aranızda gerilim yaşanabilir, paylaşımdan kaynaklanan çatışmalar yaşanabilir.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
İkili ilişkilerde sorumluluklardan kaynaklanan gerilim, öğle saatlerinde çatışma ve kopmalara neden olabilir. Aile içi dengeleri korumakta zorlanabilirsiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Çalışma ortamınızda sizi rahatsız eden olaylar gelişebilir. İş arkadaşlarınızla, sorumluluk alanından kaynaklanan çatışmalar yaşayabilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Yeni aşklar veya devam eden ilişkilerde yeni başlangıçlar için uygun bir hafta sonu geçirdiniz. Şimdi bu ilişkilerde sorumluluk alma zamanı.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Aile içi ilişkilerde üstlendiğiniz ağır sorumluluk bugün size yük getirebilir. Dengeleri korumakta zorlanabilir ve duygusal olarak kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Ortaklık gibi konularda istediğiniz gelişmeleri yakalayamamış olabilirsiniz. Kontrolünüzde olmayan olaylar, ilişkilerinizde iletişim sorunlarına yol açabilir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Ekonomik gelirlerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz fakat işlerinizi sabah saatlerinde bitirmeli, öğleden sonraya kalmamalısınız.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Yaşamınız için önemli kararlar alacağınız bir döneme girdiniz. Yeni bir düzen kurma ihtiyacınız, sosyal yaşamınızda ki sorumluluklarınızla çatışabilir.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
İki gündür yalnız kalmaya ve içinize dönmeye ihtiyaç duymuş olabilirsiniz. Umut ve hayallerinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Hafta sonunun yorucu temposundan sonra bugün yeni girişimlerde bulunmamalısınız. Ortak finansal kaynaklarda paylaşımdan dolayı çatışmalar olabilir.
 
 
>