24 Ocak Pazartesi burç yorumları

24 Ocak Pazartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

24+Ocak+Pazartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 24 Ocak Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
24 Ocak Pazartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Risk aldığınız konularda maddi kayıplara uğrayabilirsiniz. Sevdiklerinizde aranızda gerilim yaşanabilir, paylaşımdan kaynaklanan çatışmalar yaşanabilir.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Ekonomik gelirlerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz fakat işlerinizi sabah saatlerinde bitirmeli, öğleden sonraya kalmamalısınız.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
İkili ilişkilerde sorumluluklardan kaynaklanan gerilim, öğle saatlerinde çatışma ve kopmalara neden olabilir. Aile içi dengeleri korumakta zorlanabilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Hafta sonunun yorucu temposundan sonra bugün yeni girişimlerde bulunmamalısınız. Ortak finansal kaynaklarda paylaşımdan dolayı çatışmalar olabilir.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Görüşlerinizden dolayı çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerilimler olabilir. Gündelik işlerinizi yerine getirmekte zorlanabilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Ortaklık gibi konularda istediğiniz gelişmeleri yakalayamamış olabilirsiniz. Kontrolünüzde olmayan olaylar, ilişkilerinizde iletişim sorunlarına yol açabilir.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Kariyerinizde yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Eşiniz, ortağınız ya da işbirliklerinizle aranızda çatışmalar yaşanabilir. Sağlığınıza dikkat!
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
İki gündür yalnız kalmaya ve içinize dönmeye ihtiyaç duymuş olabilirsiniz. Umut ve hayallerinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Yaşamınız için önemli kararlar alacağınız bir döneme girdiniz. Yeni bir düzen kurma ihtiyacınız, sosyal yaşamınızda ki sorumluluklarınızla çatışabilir.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Çalışma ortamınızda sizi rahatsız eden olaylar gelişebilir. İş arkadaşlarınızla, sorumluluk alanından kaynaklanan çatışmalar yaşayabilirsiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Aile içi ilişkilerde üstlendiğiniz ağır sorumluluk bugün size yük getirebilir. Dengeleri korumakta zorlanabilir ve duygusal olarak kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Yeni aşklar veya devam eden ilişkilerde yeni başlangıçlar için uygun bir hafta sonu geçirdiniz. Şimdi bu ilişkilerde sorumluluk alma zamanı.