24 Nisan Cumartesi burç yorumları

24+Nisan+Cumartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

24 Nisan Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 24 Nisan Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
24 Nisan Cumartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Hayatınızı etkileyecek bazı gelişmeleri sağlayabilecek yepyeni alanlara giriş yapmanız söz konusu... Bugünlerde değişime açık olmalısınız.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Yakın çevrenizden bir dostunuz ya da kardeşinizle yaşayacağınız tartışma canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ama hadiseyi büyütmeniz için bir neden yok.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Fiziksel, mantıksal, ve ruhsal açıdan güçlü olmak istediğiniz bu dönemde, bazı sabit düşünceleriniz yüzünden aşırıya kaçabilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Tüm gün kendinizi hesap yapmaya adamanız söz konusu. Hem kendi finansal durumunuzu, hem de işinizin mali gidişatını gözden geçirmeniz gerekli.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Hayatınızda önemli olan insanlara, gerçek hislerinizi açıklamaktan çekinmemelisiniz. Onların sizin için ne kadar kıymetli olduklarını anlatmalısınız.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Birlikte çalıştığınız kişilerle takışmamaya çalışmalısınız. Onların spontane kullandıkları sözcükler sizi üzerken, canınızın sıkılmasına neden olacak.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Sizin en büyük avantajınız, hayata hırslı bakmanız. Düşündüğünüz konularla ilgili yolculuklara çıkabilir, eğitim amaçlı yer değiştirmeleriniz olabilir.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Erken saatlerde yapacağınız bir görüşme çok olumlu geçecek. Beklentilerinizin karşılanabilir olduğunu görmek sizi çok sevindirecek.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Çevrenize tatlı dilli olmaya özen göstermelisiniz. Size uygun olmayan görüşlere bile hoşgörülü davranmak size büyük yarar sağlayacak.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Sezgileriniz doğrultusundaki çabalarınız karşılık görecek ve para kaynaklarının nasıl değerlendirileceği konusunda sağduyulu davranışlar sergileyeceksiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Her zaman göz önünde, sahne ışıklarının altında olmak istiyorsunuz. O zaman insanların ilgisini canlı tutmak için, yeni şeyleri hayatınıza katmalısınız.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Partnerinizle birlikte değişik ortamlarda bulunmaktan ne kadar zevk aldığınızı bir kez daha fark edeceksiniz. İnanın o da aynı şekilde büyük bir zevk alıyor.
 
 
>