24 Mayıs Salı burç yorumları

24 Mayıs Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

24+May%C4%B1s+Sal%C4%B1+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 24 Mayıs Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
24 Mayıs Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bugün kendinizi yeniden yapılandırma yolunu seçebilir ve eski şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Farklı şeyler üretmek istiyorsunuz. Başarma içgüdüsü ile hareket etmeyi amaç edindiğiniz için, şans kapınız size açık.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Takıntılı bir kişi değilsiniz. Fakat bugün çevrenizdeki olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin enerjilerinin düşük temposundan olumsuz etkileniyor ve çevrenizi yargılamaktan kendinizi alamıyorsunuz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Kısa yolları kapsayan haberlerin, sizin isteklerinizin doğrultusunda ilerleyeceğinden emin olabilirsiniz. Kardeşleriniz ve babanızla olan ilişkileriniz gündem kazanıyor. Arkadaşlarınızla iş birliği yapmanız size olumlu yansıyacak.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Yöneticilik konusunda çevrenize ders verecek davranışlar sergilemeniz, kendinizi iyi hissetmenize neden oluyor. Bugün güven duygusuna ve onaya her şeyden çok ihtiyacınız var. Mesleki hırslarınızla baş etmeyi öğrenmelisiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
İş yaptığınız kişilerin nitelikli olmaları sizin için oldukça önemli. İş konusunda sempati toplayacağınız başarıların altına imza atacağınız bir dönem sizi bekliyor. Ortaklıklar konusunda çevrenizden destek göreceksiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Sağlıklı düşüncelerin sağlam kafadan çıktığını bildiğiniz için, bugün görüşeceğiniz kişilerin hayallerinden çok, akılcı yaklaşımlarına ihtiyacınız var. İş bitirici yönlerinizle çevrenizde kesin çözümler elde ediyorsunuz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için, paylaşıma açık bir gün. Düşüncelerinize baskı yapmayın.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Disiplin size yakışıyor. Finans konularınızın gündem kazanmasıyla, sert fakat akıcı planlar yapıyorsunuz. Bugün değişim için uygun bir gün. Gizli anlaşmaların faydasını göreceksiniz. Kendinizi daha iyi anlayacaksınız.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Bugün gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, geleneksel tutumlu kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınızdan dolayı kazanacaksınız.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Güçlü planların kişisi olmanıza rağmen, fikirlerinizde abartıya kaçmanız yüzünden, bazen çevrenizden tepki alıyorsunuz. Bugün enerjinizi doğru yolda kullandığınızı göreceksiniz. Çalışmalarınız olumlu yönde hızla ilerliyor.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Görüşeceğinizin kişilerin, sosyal başarılarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Kısa seyahatleriniz söz konusu olacak.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmalar için uygun bir gün. Koşulların sizden yana oluşu, bazı engellerin ortadan kalkmasıyla açıklık kazanıyor.