24 Kasım burç yorumları

24 Kasım Çarşamba burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

24+Kas%C4%B1m+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 24 Kasım Çarşamba gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
24 Kasım Çarşamba Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Toplumsal değerlerinizin sizi kısıtlamasına izin vermek istemiyor ve çevrenizin tepkisine aldırış etmeden, kişiselliğinizi ön plana çıkarıyorsunuz. Disiplinli yapınızla her şeye hakimsiniz. Bugün kazalara müsaitsiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Güçlü enerjinizi kullanacağınız gerekli bir potansiyele sahipsiniz ama karşı tarafın sürekli sizi denetlemesi sonucunda, bazı kısıtlamalar yaşamanız mümkün. Ay, sezgisel yeteneğinizi olaylarla birleştirmenizi sağlayacak.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün duygusal yönlerinizi ortaya koyan çalışmalar içinde olmanıza rağmen, gizli bir güç arayışı içindesiniz. Karşıt Güneş, duygusal karışıklığa neden oluyor. Partnerinizin size odaklanmasına izin vermiyorsunuz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Fiziksel aktiviteleriniz için, yoğun bir döneme giriyorsunuz. Bugün enerjinizi doğru kullanmalısınız. Yeni bir iş birliği içinde olabilir ve bu işten önemli paralar kazanabilirsiniz. Aşkla sosyal yaşantınız iç içe girebilir.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Mars, aile ve yuva evinizi etkiliyor. Aile fertleri arasında ortak çalışmalar gündemde. Onların çalışmalarına yardım etmek isteyebilirsiniz. Duygu alışverişi içinde bulunduğunuz zaman, kendinizi huzurlu hissediyorsunuz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Yalnızlık sizin için çok önemli bir duygu. Bugün katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir. Kendinizi mutsuz hissettiğiniz zaman bulunduğunuz yerden uzaklaşmalı; motivasyon gücünüzü arttırmalısınız.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacağınız bir gün. İletişim konusunda kendinizi rahat hissetmelisiniz. Çevrenizin tepkisinden çekindiğiniz zaman kendinizi kısıtlamak zorunda kalıyorsunuz. Dikkatli olun.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bugün çevrenizin sözlerinden etkilenmeden hareket etmeli ve yanılma payına yer vermemelisiniz. Duygusal konularda çekimser ve karamsar davranmakla kendinize sorun yaratıyorsunuz. Bilinçaltı rüyalarınız yoğunlaşabilir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Kendi doğrularınıza inandığınız zaman, her şeyin çok daha anlamlı ve güzel olduğunu biliyorsunuz. Bugün derin düşünmek birçok konuda yoğunluk kazanmanıza neden olacak. Unutmayın, dağınıklık size çok şey kaybettiriyor.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor ve organizasyon işlerinden duygusal bir keyif alıyorsunuz. Bugün yeni bir sistem geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili yeni olayları sıkıca takip etmeli ve kararlarınızı daha sonra vermelisiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Enerjinizi yükselten ve yaratıcılığınızı olumlu kullanabileceğiniz, yeni bir başlangıç yapacağınız bir gün içindesiniz. İşinizle ilgili atılımlar yapmanız gereken önemli bir sürece girdiniz. Farklı projeler gündeme gelecek.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Yaptığınız işlerin alt yapısına çok önem veriyorsunuz. Bugün başlattığınız organizasyonların ilginç şekilde gelişmesi size bağlı bir durum. Yaşamı farklı noktalardan gördüğünüz için, olayları irdelemek sizi mutsuz yapabilir.
 
 
>